ye-logo.v1.2

«Зустрічаємо людей, які тікають від війни»: на хмельницькому залізничному вокзалі працює центр допомоги

Суспільство 6100
Багато людей їдуть транзитом через Хмельницький, їх приймають на декілька годин
Багато людей їдуть транзитом через Хмельницький, їх приймають на декілька годин. Фото: Фото: Хмельницька міська рада

Для тих, то прибуває потягом волонтери організували безкоштовне харчування та допомогу з поселенням.

 У приміщенні хмельницького залізничного вокзалу створено Координаційний центр прийому вимушених переселенців. Як розповідають у Хмельницькій міській раді, для тих, то прибуває потягом волонтери організували безкоштовне харчування, гарячий чай, допомогу з поселенням та іншими турботами.

Зокрема на території вокзалу працюють волонтери, які надають психологічну допомогу. У Центрі розповідають, що багато людей їдуть транзитом через Хмельницький, їх приймають на декілька годин, щоб поїли, відпочили і продовжили рух.

«Зустрічаємо людей, які тікають від війни, забезпечуємо усім необхідним. Люди збираються поспіхом, хапають дітей і тікають без одягу, без шкарпеток, приїжджають із травмами. Ми згуртувалися, зустрічаємо їх і вони обіймають нас, як рідних. Вкотре демонструємо, що ми Нація, яка може згуртуватися і в складну хвилину дати відсіч ворогу і допомогти людям, які цього потребують», – розповідають працівники центру прийому вимушених переселенців.

Окрім того, на привокзальній площі переселенців чекають транспорт, щоб допомогти з пересуванням по місту. Це автобуси та автомобілі таксі Opti, які везуть їх у Штаб допомоги переселенцям (вул. Проскурівська, 40) або до заздалегідь узгоджених місць ночівлі.

Волонтери Центру закликають жителів громади не сидіти вдома, а активно долучатися до волонтерства у різних локаціях Хмельницької громади.

Дізнатися про потреби Центру прийому вимушених переселенців,можна за номером: (097) 918-90-39.

Читайте також: Маскувальна сітка, бандура, Україна – Марина Круть і камерний хор записали патріотичне відео

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую