ye-logo.v1.2

Як переселенцям скористатися пільгами на проїзд в хмельницьких тролейбусах

Суспільство 2734
У Хмельницькій міській раді розповіли, як скористатися пільговим проїздом у тролейбусах Хмельницького внутрішньо переміщеним особам
У Хмельницькій міській раді розповіли, як скористатися пільговим проїздом у тролейбусах Хмельницького внутрішньо переміщеним особам. Фото: з архіву

Наразі на території Хмельницької громади перебувають близько 22 тисяч осіб переселенців і чимало з них належать до пільгових категорій.

У Хмельницькій міській раді розповіли, як скористатися пільговим проїздом у тролейбусах Хмельницького внутрішньо переміщеним особам. Зазначають, що наразі на території Хмельницької міської територіальної громади перебуває близько 22 тисяч осіб переселенців з місць, де тривають активні бойові дії, і чимало з них є особами пільгових категорій.

«Такі громадяни не мають можливості отримати пільговий електронний квиток для проїзду, відповідно, можуть користуватись послугами пільгового проїзду в електротранспорті на підставі пільгового посвідчення та довідки ВПО (довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи), тобто без електронного квитка як виняток на період введеного воєнного стану», - пояснили в пресслужбі міської ради.

Де отримати довідку ВПО (довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи):

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради здійснює видачу довідок ВПО (довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи) за адресами:

вул. Шевченка, 99, тел.: 65-60-80, 067 352-70-89;
вул. Перемоги, 10 Б, тел.: 63-00-24, 067 352-70-93;
вул. Інститутська, 18, тел.: 67-02-91, 067 352-34-50, 067 383-21-30.

Читайте також: «Ми мали врятувати дітей» – дорога з Харкова до Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую