ye-logo.v1.2

У Хмельницькому тимчасово перекриють два залізничні переїзди

Суспільство 5274
Спершу перекриття стосуватиметься переїзду на перетині вулиць Копистинського шосе та вулиці Героїв АТО
Спершу перекриття стосуватиметься переїзду на перетині вулиць Копистинського шосе та вулиці Героїв АТО. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Об’їзд автотранспорту проходитиме через Вінницьке шосе та вулицю Трудову.

З 8 квітня на кілька днів через невідкладний ремонт буде зупинено рух транспорту через залізничний переїзд перегону Богданівці-Хмельницький, що у мікрорайоні Ракове. Опісля також закриють переїзд на вулиці Якова Гальчевського. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької міської ради.

За її інформацією, з 8 до 15 квітня з 7-ї ранку до 19-ї години буде тимчасово зупинено рух транспорту через залізничний переїзд перегону Богданівці-Хмельницький. Він розташований на перетині Копистинського шосе та вулиці Героїв АТО (колишня Ціолковського — авт.). Об’їзд автотранспорту здійснюватиметься через Вінницьке шосе та вулицю Трудову.

А з 11 до 16 квітня з 7-ї ранку до 19-ї години буде закрито рух транспорту через залізничний переїзд станції Хмельницький на вулиці Якова Гальчевського. Об’їзд буде проходити через вулицю Трудову.

«Причиною стала необхідність виконати невідкладні ремонтно-колійні роботи. Адміністрація Виробничого підрозділу «Хмельницька дистанція колії» сподівається на розуміння та просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт», — зазначили у пресслужбі хмельницької міськради.

Читайте також: Вистави, майстер-класи та квести: як працює для переселенців культурний центр у театрі ляльок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую