ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Не привід святкувати: Гамалій пояснив, чому на Хмельниччині відмінили заборону на продаж алкоголю

Суспільство 17386
Заборону зняли не повністю, а лише в певні години
Заборону зняли не повністю, а лише в певні години. Фото: ілюстративне pixabay.com

Він зазначив, що Хмельниччина – одна з останніх областей, яка відмінила таку заборону.

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій у своєму відеозверненні до мешканців області пояснив, чому в області під час воєнного стану відмінили заборону на продаж алкоголю. Вона, нагадаємо, діяла з початку березня.

«Я вже неодноразово наголошував на тому, що нам зарано розслаблятися, - зазначив Сергій Гамалій. - І те, що ми перебуваємо у відносно мирній області, не відміняє наявності війни. Тому нагадую, що рішення про продаж алкоголю - це не сигнал святкувати перемогу, це боротьба з контрафактним неякісним алкоголем, який сьогодні продають з-під прилавка, в обхід сплати податків до бюджету. Ми мали так зробити, щоб наповнити бюджет і зміцнювати економіку в нашій області».

Він також додав, що Хмельниччина – одна з останніх областей, яка відмінила заборону на продаж алкоголю.

Нагадаємо, на Хмельниччині з 23 квітня знімається заборона на продаж міцного алкоголю. Утім, не повністю, а лише в певні години. Зокрема, в торгівельних мережах можна буде продавати алкоголь 10:00 до 17:00, а в закладах ресторанного господарства - з 10:00 до 21:00.

Також суворо забороняється продавати алкоголь людям у військовій формі.

Також, додамо, обласна військова адміністрація прийняла рішення відмінити комендантську годину у Великодню ніч – з 23 на 24 квітня. Проте нагадують, що свята мають пройти безпечно, тож просять вірян не нехтувати сигналами тривоги та за потреби перечікувати небезпеку в укриттях.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую