ye-logo.v1.2

Заборону на продаж алкоголю на Хмельниччині відмінили. Але є нюанси

Суспільство 49271
В обласній військовій адміністрації наголосили, що суворо забороняється продавати алкоголь людям у військовій формі
В обласній військовій адміністрації наголосили, що суворо забороняється продавати алкоголь людям у військовій формі. Фото: з архіву

Його дозволили продавати лише в певні години.

На Хмельниччині відмінили заборону на продаж міцного алкоголю. Утім, не повністю, а лише в певні години. Таке рішення учора, 19 квітня, озвучив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

«Зі суботи, 23 квітня відміняється заборона на продаж алкоголю, - зазначив він. – Проте, все ж таки, діятимуть окремі обмеження. Зокрема, в торгівельних мережах, зможуть продавати алкоголь 10:00 до 17:00, а в закладах ресторанного господарства - з 10:00 до 21:00. Щодо продажу слабоалкогольних напоїв, то на них як не було заборони, так і немає зараз».

Також він наголосив, що суворо забороняється продавати алкоголь людям у військовій формі.

Нагадаємо, заборону на продаж алкоголю в області ввели 1 березня з огляду на воєнний стан в Україні.

Також вчора обласна військова адміністрація прийняла рішення відмінити комендантську годину у Великодню ніч – з 23 на 24 квітня. Проте нагадують, що свята мають пройти безпечно, тож просять вірян не нехтувати сигналами тривоги та за потреби перечікувати небезпеку в укриттях.

Читайте також: Перехід парафій з Московського патріархату до Православної церкви України: як це зробити у громаді

Коментарі:

Андрій Потапенко 21.04.2022 10:42

29500 переглядів. ось, що насправді найбільше хвилює хмельничан - бухлішко. Краще б продовжили заборону. Люди стали б тверезішими, порядку б було більше. Може б дехто й взагалі позбувся алко залежності. БУХЛО - ЗЛО.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую