ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Із російського полону звільнили трьох жителів Хмельниччини

Суспільство 24712
Відомо вже про шістьох мешканців області, які повернулися з ворожого полону
Відомо вже про шістьох мешканців області, які повернулися з ворожого полону. Фото: armyinform.com.ua

Військовослужбовці уже повернулися додому.

Із російського полону звільнили трьох військовослужбовців, які родом із Хмельницької області. Про це сьогодні, 25 квітня, у своєму зверненні повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

«Є хороша новина. Нещодавно троє наших земляків, наших військовослужбовців повернулися додому з російського полону. Вітаємо вас дома хлопці. Слава Україні!», — зазначив Сергій Гамалій.

Це вже другий обмін наших земляків, яких визволили з рук ворога. На початку квітня керівник обласної адміністрації повідомляв про іще трьох жителів Хмельниччини, які повернулися додому з полону російських окупантів.

Нагадаємо, що при військовій адміністрації цілодобово працює обласний оперативний штаб. Його працівники збирають інформацію про полонених військовослужбовців і цивільних, а також — тих, з ким втрачено зв’язок. Така інформація передається у Київ, де ведуться перемовини про обмін полоненими.

Телефонні номери гарячої лінії нашого оперативного штабу: (098) 966-92-51, (0382) 76-51-23 і (0382) 76-21-34.

Читайте також: Матір військового віддала шахраям усі заощадження, щоб «визволити сина з полону»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую