ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Три церкви на Хмельниччині перейшли з московського патріархату до ПЦУ

Суспільство 10925
На Шепетівщині парафіяни ще двох сільських громад вирішили перейти до української церкви
На Шепетівщині парафіяни ще двох сільських громад вирішили перейти до української церкви. Фото: з фейсбук-сторінки

Дві громади, які перейшли до Православної церкви України, - на Шепетівщині, та одна у Хмельницькій тергромаді.

На Хмельниччині релігійні громади продовжують переходити з підпорядкування московського патріархату до Православної церкви України. Так, учора на Шепетівщині парафіяни ще двох сільських громад вирішили перейти до української церкви. Про це повідомив благочинний Шепетівського округу Хмельницької Єпархії Православної церкви України Василь Павлюк.

Зокрема, до ПЦУ виявила бажання перейти громада в селі Чотирибоки Ленковецької тергромади. Як зазначає він, після зборів в храмі вперше зазвучала молитва рідною українською мовою.

Також про перехід з підпорядкування УПЦ МП у Православну церкву України проголосували парафіяни села Котелянка Полонської громади.

Ще одна громада, яка вирішила покинути лоно російської церкви, - у селі Богданівці Хмельницької тергромади. Як повідомив на фейсбук-сторінці староста села Микола Діденко, учора, 28 квітня, в селі відбувся схід села, на якому більшістю від присутніх було прийняте рішення про перехід до ПЦУ.

Читайте також: Перехід парафій з Московського патріархату до Православної церкви України: як це зробити у громаді

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую