ye-logo.v1.2

20 мільйонів гривень на ремонт вулиці Шевченка: що планують зробити

Суспільство 3152
У Хмельницькому планують відремонтувати частину вулиці Шевченка
У Хмельницькому планують відремонтувати частину вулиці Шевченка. Фото: khm.gov.ua

Роботи планують завершити до 1 жовтня.

Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради запланувало ремонт ділянки вулиці Шевченка, який планують провести цього року. Орієнтовна вартість робіт складає 20 мільйонів гривень.

Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

До 1 жовтня планується повністю замінити асфальтове покриття на ділянці вулиці Шевченка від Старокостянтинівського шосе до вулиці Івана Франка.

За ці гроші планується провести демонтажні роботи, замінити бортові камені, плити перекриття, замінити дощоприймачі та люки. Що стосується дорожнього покриття, то має бути облаштований вирівнювальний шар асфальту та основне покриття товщиною 5 сантиметрів. Також планується ремонт тротуарів та облаштування покриття велодоріжок.

Ще плануються встановити світильники з датчиками руху, дорожні знаки, світлофори, облаштувати острівці безпеки.

Підрядник для проведення робіт має бути обраний 1 серпня під час аукціону.

Додамо, раніше сайт "Є" писав, що на дрібний ямковий ремонт доріг у Хмельницькій міській громаді планують витратити 17,4 мільйона гривень.

Нагадаємо, пресслужба Хмельницької міської ради на початку року оприлюднила титульні списки ремонтів на цей рік. Сайт «Є» зібрав усі заплановані капітальні і поточні ремонти дорожнього покриття.

Крім ремонтів, цьогоріч у місцевій скарбниці передбачені кошти на будівництво нових доріг. Таким чином на добудову вулиці Мельникова, яка з’єднає Зарічанську та Трудову, мають виділити один мільйон гривень. Восени 2021-го вже завершили її першу чергу. Також заплановано розробити проєкт і почати будівництво нової дороги, яка має з’єднати вулиці Степана Бандери й Західну Окружну.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую