ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мільйони на латання доріг: у Хмельницькій громаді оголосили тендери на ремонти

Економіка 2036
Понад 13 мільйонів гривень витратять в громаді на ямковий ремонт
Понад 13 мільйонів гривень витратять в громаді на ямковий ремонт. Фото: Департаменту інфраструктури Хмельницького

Аукціони на ямковий ремонт доріг пройдуть 13 травня.

На дрібний ямковий ремонт доріг у Хмельницькій міській громаді планують витратити 17,4 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Зараз комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міськради оголосило 11 тендерів на ліквідацію деформацій на дорогах після зими.

Найбільшу суму планують витратити на латання доріг у південно-східній частині міста (мікрорайони Ракове та Дубове) - 4,18 мільйона гривень. Очікувана вартість ремонту мережі у південно-західній частині міста (мікрорайон Ружична і частина мікрорайону Гречани) - 3,15 мільйона гривень, центрі міста - 2,66 мільйона гривень, північно-східній частині міста (частина мікрорайонів Виставка й Заріччя та мікрорайон Лезневе) - 2,43 мільйона гривень, північно-західній частині міста (мікрорайон Озерна і частина мікрорайонів Виставка та Заріччя) - майже 700 тисяч гривень.

Також окремо проводяться торги для проведення латання доріг в інших частинах громади. На дрібний ремонт доріг у старостинському окрузі з центром у Давидківцях запланували - 443 тисячі гривень, у окрузі з центром у Пирогівцях - 689 тисяч гривень. Ліквідовувати дефекти на дорогах у селах старостинського округу з центром у Копистині будуть за 640 тисяч гривень, у селах в окрузі з центром у селі Олешин - за 1,1 мільйона гривень, у старостинському окрузі з центром у Богданівцях - 492 тисячі гривень, а у селах округу з центром у селі Шаровечка - 1,52 мільйона гривень.

Фактично мова йде про ямковий ремонт, заміну бортових каменів, в деяких випадках плит перекриття.

Аукціони мають провести 13 травня.

Нагадаємо, пресслужба Хмельницької міської ради на початку року оприлюднила титульні списки ремонтів на цей рік. Сайт «Є» зібрав усі заплановані капітальні і поточні ремонти дорожнього покриття.

Крім ремонтів, цьогоріч у місцевій скарбниці передбачені кошти на будівництво нових доріг. Таким чином на добудову вулиці Мельникова, яка з’єднає Зарічанську та Трудову, мають виділити один мільйон гривень. Восени 2021-го вже завершили її першу чергу. Також заплановано розробити проєкт і почати будівництво нової дороги, яка має з’єднати вулиці Степана Бандери й Західну Окружну.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую