ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися із прикордонником-добровольцем

Суспільство 6439
Сергія Тацького поховали на Алеї Слави у Хмельницькому
Сергія Тацького поховали на Алеї Слави у Хмельницькому. Фото: автора

Сергій Тацький загинув у Донецькій області.

Сьогодні, 28 травня у Хмельницькому попрощалися із прикордонником-добровольцем Сергієм Володимировичем Тацьким. Він боронив Україну і у 2014 році, коли ворог зайшов зі сходу країни, і у 2022 - з початку повномасштабного наступу російських військ. Він був інспектором прикордонної служби 2 категорії, кулеметником. Як кажуть колеги-прикордонники, які прийшли віддати останню шану загиблому солдату, Сергій був світлою і щирою людиною, воїном-прикордонником, який був гідний своєї Батьківщини. 

За словами начальника пресцентру Національної академії Державної прикордонної служби України їм.Б.Хмельницького Івана Галкіна, загиблий родом із Кривого Рогу, але з початком повномасштабного наступу росії, добровільно був мобілізований до лав прикордонників.

Прикордонник Сергій Тацький загинув 24 травня на Донеччині.

«Сергій проходив службу ще у 2014 році, у зоні проведення антитерористичної операції. Брав участь у боях за Дебальцеве, де отримав поранення. Починаючи із повномасштабної збройної агресії, він добровільно прийшов до лав прикордонників і проходив службу на посаді інспектора прикордонної служби другої категорії у Луганському прикордонному загоні. Він один із багатьох прикордонників, які разом зі Збройними силами України, Національною гвардією, правоохоронними органами боронять край в одних окопах, в одних рядах», — каже Іван Галкін. 

Щирі співчуття і пошану рідним від Збройних сил України висловив полковник Вадим Жураковський

До свого 38 дня народження Сергій Тацький не дожив всього два тижні. Він загинув 24 травня, під час виконання бойових завдань на території Донецької області. 

Сергія Тацького провели в останню путь і поховали на Алеї Слави у Хмельницькому. 

Читайте також: На Запорізькому напрямку загинув воїн з Кам’янця-Подільського

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую