ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Запорізькому напрямку загинув воїн з Кам’янця-Подільського

Суспільство 8928
Під час бою Герой зазнав смертельних поранень, але встиг вбити окупанта
Під час бою Герой зазнав смертельних поранень, але встиг вбити окупанта. Фото: з телеграм-каналу ГО «Авангард культурна спілка»

Максим Квапиш загинув під час штурму ворожої позиції.

Днями у бою на Запорізькому напрямку загинув Максим Квапиш на псевдо «Булінь», який був родом з Кам’янця-Подільського. До 24 лютого він очолював київський осередок громадської організації «Авангард культурна спілка». Трагічну звістку про втрату Захисника України підтвердив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

«Сьогодні надвечір (27 травня — авт.) стало відомо про загибель в російсько-українській війні Героя з нашого міста. Максим Квапиш. Молодий хлопчина з активною громадянською позицією, волонтер. Але першу чергу — він захисник своєї Батьківщини. Неможливо підібрати слів співчуття рідним, адже в бою загинув молодий українець, якому б ще жити, розвивати державу, ростити дітей», — написав у фейсбуці Михайло Посітко.

До початку повномасштабної війни з російськими окупантами Максим Квапиш був командиром київського осередку ГО «Авангард культурна спілка». Представники цієї організації повідомили деталі його загибелі. Зокрема, що це сталося 26 травня на Запорізькому напрямку.

За їх словами, загін українських воїнів, у складі якого була група «авангардистів», штурмував ворожі позиції. Максим Квапиш тоді перебував у головному дозорі. Під час вогневого контакту Герой зазнав смертельних поранень, але встиг вбити окупанта. В результаті бою ворожі позиції були взяті, а усіх росіян — знищено.

«До широкомасштабної війни Максим влаштовував походи маловідомими місцями Внутрішньої України, вів широку організаційну роботу, проводив силові акції проти проросійських сил та інших ворогів України, перекладав книжки нашого видавництва, виховував наших бійців. З 24 лютого брав участь майже в усіх бойових операціях, де були присутні бійці «АКС» і безпосередньо долучався до планування завдань», — зазначено у телеграм-каналі ГО «Авангард культурна спілка».

Читайте також: Знищено 30 тисяч окупантів: втрати ворога станом на ранок 28 травня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую