ye-logo.v1.2

Декомунізація на Хмельниччині: пам’ятник Суворову не можуть демонтувати через дефіцит пального

Суспільство 3067
Пам
Пам'ятник обіцяють демонтувати найближчим часом. Фото: https://www.facebook.com/Nevidomy

Пам'ятник приберуть, щойно у комунальників з'явиться трохи більше палива.

У селі Грушка Староушицької громади не можуть демонтувати пам’ятник російському полководцю Олександру Суворову через дефіцит пального. Про це стало відомо з відповіді на запит, яку селищна рада надала на запит Вадима Позднякова, керівника громадської організації «Декомунізація. Україна».

"Староушицька селищна рада підтримує ініціативу викорінення з простору України проросійської/комуністичної та іншої символіки. Проте, даний процес потребує певного часу та певних витрат, а саме залучення техніки, що тягне за собою заправку пальним. Враховуючи ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день в країні з дефіцитом пального, дані заходи з демонтажу пам’ятника Суворову потребують відкладення”, - йдеться у відповіді на запит.

У коментарі сайту "Є" голова селищної ради Анатолій Тимчук повідомив, що пам’ятник Суворову не перебуває на балансі селищної ради. А раніше питання його демонтажу не піднмалося, бо під закон про декомунізацію пам’ятник не підпадав.

“Він в нас не рахується на балансі. Це колишня територія колгоспу. Він стоїть в такому місці, далеко, не в центрі, його ніхто не відвідує”, - відмічає Тимчук.

Фактично це майно, яке не має власника. При цьому розпорядником земель є селищна рада.

При цьому Тимчук відмічає, що найближчим часом питання демонтажу пам’ятника буде вирішено.

“Якби пам’ятник був на балансі, то думаю, що питання піднялося раніше. Наразі є складна ситуація з пальним на комунальному підприємстві. Лише вивозимо сміття, проводимо поточні ремонтні роботи на вододгоні. Але найближчим часом сподіваємося буде закупка пального більшого об’єму і тоді можемо провести певні роботи з демонтажу. Бо його потрібно зняти, вивезти. Але найближчим часом вирішимо це питання”, - підкреслив селищний голова.

Нагадаємо, що днями на Хмельниччині «декомунізували» ще один пам’ятник діячеві комуністичного режиму – демонтували погруддя генералу Миколи Ватутіна. Воно було встановлене в селі Капустяни Новоушицької територіальної громади Кам’янець-Подільського району.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую