ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Варто усвідомити справжні реалії завдань московського патріархату в громаді» - міський голова Старокостянтинова

Суспільство 3814
«Так званий московський патріархат лише змінив назву на УПЦ, але суть лишилася та сама», - каже міський голова
«Так званий московський патріархат лише змінив назву на УПЦ, але суть лишилася та сама», - каже міський голова. Фото: risu.ua

Микола Мельничук висловив свою позицію щодо підпорядкування церков російській православній церкві услід на звернення депутатів до релігійної громади.

Міський голова Старокостянтинівської територіальної громади Микола Мельничук, прокоментував звернення депутатів, яке вони ухвалили на останній позачерговій сесії. У ньому, нагадаємо, депутати закликали усі церкви громади, що належать до УПЦ мп, провести парафіяльні збори та прийняти рішення про перехід у підпорядкування Православної церкви України, цим самим висловити свою активну позицію щодо дій росії та московського патріархату і назавжди позбавитися від московського ярма.

Микола Мельничук, коментуючи прийняте звернення, зазначив, що місцева влада не в змозі заборонити московський патріархат чи когось до чогось змусити — це компетенції центральної влади нашої держави. Але й, додав, лишатися осторонь цього важливого питання також не може.

«Впродовж років росія мала вплив на Україну: і прямий, коли нашим силовим блоком керували росіяни та роззброювали армію, і опосередкований — через ЗМІ, культуру та, як би прикро це не звучало, церкву, - йдеться у дописі Старокостянтинівського міського голови. - Віра це одна справа, а от хто керує церквою та де знаходиться це управління — зовсім інша. Так званий московський патріархат лише змінив назву на УПЦ, але суть лишилася та сама. Їхній головний патріарх, вдумайтеся, благословив вторгнення в Україну, зброю, якою вбивають наших людей, грабунок, зґвалтування та загалом знищення всього нашого народу. Лише віднедавна священники перестали віддавати шану під час молитов кирилові, але ж це знову тільки на словах. І все це у час, коли наша громада вже має більше 50 загиблих на війні — благословенної московським патріархом. От як після цього священник РПЦ може прийти відспівувати загиблого українського воїна?»

Він також додав, що громадянам варто усвідомити справжні реалії завдань московського патріархату на нашій землі та в громаді.

«І тут апріорі не може бути іншої думки, бо не можна потурати тим, хто підпорядковується лютим україноненависникам. В нас є визнана українська помісна церква і всім вірянам потрібно об’єднатися довкола неї, а не московських колаборантів», - означив свою позицію Микола Мельничук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую