ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Приміські потяги, які їдуть з Хмельниччини у Київ, змінили свій розклад руху

Суспільство 3739
Розклад руху деяких приміських потягів буде змінено через ремонтні роботи
Розклад руху деяких приміських потягів буде змінено через ремонтні роботи. Фото: ілюстративне з архіву реакції

Вони прибуватимуть на кінцеві станції пізніше, ніж зазвичай.

Через ремонтні роботи кілька приміських потягів, які курсують з Хмельницької області у столицю. Йдеться про маршрути Гречани-Київ і Шепетівка-Київ. До 16 серпня вони прибуватимуть на кінцеві станції пізніше, ніж зазвичай. Про це попередили у пресслужбі АТ «Укразалізниця».

Приміський потяг №868 Гречани-Київ надалі відправлятиметься з Гречан о 04:02 ранку. Однак з 5 липня до 16 серпня він курсуватиме на станцію Сестринівка за звичним розкладом, а далі — за зміненим. Таким чином він прибуватиме у Київ о 12:41, тобто на 20 хвилин пізніше, ніж зазвичай.

Приміський потяг № 867 Київ-Гречани надалі відправлятиметься зі столиці о 15:17. Однак з 5 липня до 9 липня він курсуватиме до станції Фастів-1 за звичним розкладом, а далі — за зміненим. Таким чином на станцію Гречани прибуватиме о 00:02, тобто на 8 хвилин пізніше, ніж зазвичай.

Проте цей же потяг з 10 липня до 16 серпня прибуватиме на станцію Гречани о 00:37, тобто на 43 хвилини пізніше, ніж зазвичай.

Приміський потяг №870 Шепетівка-Київ надалі відправлятиметься зі Шепетівки о 03:35 ночі. Однак з 5 липня до 16 серпня курсуватиме до станції Сестринівка за звичайним розкладом, а далі — за зміненим. Таким чином у Київ прибуватиме о 10:10 ранку.

«Крім того, можливі додаткові зміни в графіках руху інших приміських поїздів через ремонтні роботи. З розкладом руху поїздів можна ознайомитися на сайті, а також на інформаційних дошках вокзалів та станцій», — зазначили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Читайте також: У Хмельницькому запрацював новий маршрут громадського транспорту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую