ye-logo.v1.2

У Хмельницькому запрацював новий маршрут громадського транспорту

Суспільство 4632
Маршрут обслуговує два нових комунальних автобуси марки «Ісудзу»
Маршрут обслуговує два нових комунальних автобуси марки «Ісудзу». Фото: з фейсбуку Олександра Симчишина

Також впродовж літа у Хмельницькому має побільшати нових комунальних автобусів.

Сьогодні, 7 липня, у Хмельницькому почав діяти новий маршрут громадського транспорту №5. Він пролягає з мікрорайону Лезневе до вулиці Староміської через Трудову й Прибузьку. Ним курсує два комунальні автобуси марки «Ісудзу». Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, новий маршрут №5 «Лезневе-вул.Староміська» (через Трудову, Прибузьку) обслуговуватиме комунальне підприємство «Електротранс». З 7 липня на нього вийшли два сучасні низькопідлогові автобуси. Їх придбали коштом міського бюджету.

Отож, автобус №5 курсуватиме лише у будні. У вихідні та святкові дні — не працює. Він виїжджає з кінцевої зупинки в мікрорайоні Лезневе та їде на вулицю Староміську — до Центру надання адміністративних послуг, від якого прямує у зворотному напрямку. Графік його руху як і решти громадського транспорту можна знайти на порталі khm.rozklad.in.ua.

Маршрут автобуса №5 «Лезневе-вул.Староміська» (через Трудову, Прибузьку). Мапа: знімок зі застосунку «Dozor City»

Маршрут автобуса №5 «Лезневе-вул.Староміська» (через Трудову, Прибузьку). Мапа: знімок зі застосунку «Dozor City»

«Нагадаю, з 5 липня ще три великогабаритні автобуси почали курсувати за оновленим маршрутом №3 «Озерна-вул.Трипільська». А маршрут №4 сполучив Ружичну і вулицю Староміську. Тут наразі працює дві одиниці транспорту. Також на маршруті №2 «Ракове-Гречани» знову працюють три великогабаритні автобуси», — зазначив Олександр Симчишин.

Він додав, що новий маршрут з великогабаритним автобусом запрацював й за рейсом «Хмельницький-Олешин» і «Хмельницький-Іванківці».

Впродовж місяця міське управління транспорту та зв’язку вивчатиме пасажиропотік. На ґрунті цього буде визначена потреба у додаткових одиницях громадського транспорту та можливому коригуванні графіків. Також цього літа заплановано випустити на маршрути ще понад десять нових комунальних автобусів.

Читайте також: У Хмельницькому збільшили кількість інспекторів з паркування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую