ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як підготуватися до морозів в умовах війни – у новому випуску «Сімейної газети»

Суспільство 1040
Цікаві статті та актуальна проблематика у новому номері "Сімейної газети"
Цікаві статті та актуальна проблематика у новому номері "Сімейної газети". Фото: ye.ua

Журналісти з’ясували, як держава готується до зими, й про що нині варто подбати населенню.

У червні погода спека побила температурні рекорди минулих років. Про це журналістам розповіли в обласному центрі з гідрометеорології. У липні дещо зросли пенсії деяких українців — у кого і наскільки? Про це — на шпальтах “Сімейки”.

Вже традиційно журналісти підготували розповіді про Героїв-захисників, а українці, які змушені були через війну виїхати за кордон, діляться своїми враженнями від життя і навчання в Європі.

Також у номері — інтерв’ю з лікарем: як пережити спеку без проблем зі здоров’ям, поради господарям, як виростити хороший врожай перців і помідорів та приготувати добриво з кропиви. Для господинь — рецепти простих літніх страв. Крім того — дитяча сторінка, гороскоп, кросворди та програма телебачення на наступний тиждень.

Газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

Якщо ви не встигли передплатити газету на друге півріччя, передплату можна оформити з будь-якого місяця. Зробити це можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую