ye-logo.v1.2

Волонтери з дитячого табору очистили від сміття водойму в Хмельницькому

Суспільство 3879
Діти прибирали територію біля водойми
Діти прибирали територію біля водойми. Фото: Надано організаторами заходу

Підлітки долучилися до екоакції та збирали сміття у мікрорайоні Гречанах.

На вихідні, що минули, волонтери дитячого табору долучилися до збору сміття біля водойми у мікрорайоні Гречани, що в Хмельницькому. В екоакції взяли участь учасники проєкту “Табір кар'єрного орієнтування”, який допомагає підліткам свідомо обрати майбутню професію.

Тренінги для підлітків реалізовує Центр професійного розвитку «Back to work» у місті Хмельницький, ХБФ «Хесед Бешт» у партнерстві з ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» та за всебічної підтримки організації World Jewish
Relief (WJR, Великобританія). Раніше сайт “Є” писав про ще один проєкт активістів - серію тренінгів для внутрішньо переміщених осіб. Нині ж, під час роботи підліткового табору, вирішили, що один день зміни обов'язково має бути присвячений волонтерству.

Діти долучилися до прибирання водойми

Майже двадцятеро дітей долучилися до прибирання території колишнього радгоспу в мікрорайоні Гречани, де місцеві мешканці хочуть облаштувати сквер на честь Героїв російсько-українська війни.

За словами керівниці проєкту в Хмельницькому Наталі Кирилової, учасники першої зміни за дві години допомогли очистити ставок від пляшок та гілок. Винесли добру купу сміття з території самого скверу та дещо його розчистили. 

Десятки пакетів сміття зібрали за кілька годин.

По завершенню екоакції ініціатор облаштування скверу скверу "Героїв війни", фахівець з комунікації Європейського молодіжного водного парламенту Павло Везденецький провів дітям лекцію на тему користі води та важливості збереження водних ресурсів.

Активіст провів лекцію щодо користі води 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую