ye-logo.v1.2

На Хмельниччині заборонено на автотранспорті в’їжджати у ліси

Суспільство 8833
Обмеження діятимуть до кінця воєнного стану
Обмеження діятимуть до кінця воєнного стану. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Також у них не можна розводити багаття.

У Хмельницькій області цивільне населення має право відвідувати ліси, але лише пішки чи на велосипедах. Однак шашлики там не посмажиш, адже діє заборона на розведення багать. Про це свідчить новий наказ начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія від 22 липня.

Насправді цей наказ можна вважати своєрідним «нагадуванням», адже подібні обмеження діють на Хмельниччині ще з кінця березня. Тоді Сергій Гамалій заборонив цивільному населенню відвідувати ліси. Це пов’язано з питанням безпеки — для уникненням пожеж в умовах війни. Хоча через деякий час Сергій Гамалій зняв її, досі залишилися чинними два зауваження:

  • у лісах заборонено розводити вогонь;
  • у ліси, крім транзитних шляхів, цивільному населенню заборонено в’їжджати на всіх видах транспортних засобів, крім велосипедів.

Власне новий наказ не вносить якихось кардинальних змін. Фактично в ньому уточнено деякі формулювання. Однак помітно, що не усі правильно зрозуміли його появу. Наприклад, представники Дунаєвецької міськради.

«Відповідно до наказу начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, населенню області заборонено відвідування лісів та в’їзд до них… Відвідувати ліс матимуть право лише силовики, військові, рятувальники та лісівники», — зазначено у фейсбуці Дунаєвецької громади.

У Дунаївцях не надто правильно зрозуміли новий наказ Сергія Гамалія. Фото: знімок з фейсбуку Дунаєвецької ТГ

У Дунаївцях не надто правильно зрозуміли новий наказ Сергія Гамалія. Фото: знімок з фейсбуку Дунаєвецької ТГ

Однак це суперечить наказу Сергія Гамалія: «На час дії правового режиму воєнного стану заборонити розведення багать у лісах Хмельницької області, а також в’їзд до лісів, крім транзитних шляхів, усіх вдів транспортних засобів (крім велотранспорту)».

Наказ Сергія Гамалія не забороняє відвідування лісів. Фото: знімок з наказу Сергія Гамалія від 22 липня

Наказ Сергія Гамалія не забороняє відвідування лісів. Фото: знімок з наказу Сергія Гамалія від 22 липня

Читайте також: Таблички на честь Леніна та червогвардійців демонтували на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую