ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Цивільним буде заборонено ходити до лісу - Гамалій

Суспільство 29886
Пікніки в лісі під час війни будуть під забороною
Пікніки в лісі під час війни будуть під забороною. Фото: ілюстративне з архіву

Перебувати у лісах можуть тільки лісники та військові.

В умовах воєнного стану на Хмельниччині запровадять чергові обмеження. Як сьогодні, 21 березня, заявив голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, на території області заборонять ходити до лісу.

«Вийде мій наказ, я його підпишу, про заборону пікніків в лісах. Не потрібно ходити в ліси – в нас воєнний стан. У лісах можуть бути тільки лісники, військові, представники ЗСУ. Цивільним буде заборонено входити до лісу», - зазначив він.

Також очільник військової адміністрації звернувся до мешканців області із закликом не підпалювати сухостій. В умовах війни такі дії є злочином. За словами Сергія Гамалія, лише за останні два дні на Хмельниччині працівники ДСНС були на 107 пожежах.

«Надзвичайники витрачають свої сили та засоби, щоб ліквідувати ці підпали. 30 тонн солярки тільки, щоб доїхати до тих місць, - говорить посадовець. - Люди, які створюють проблеми нашим ДСНСкам, хто цим буде займатися, нагадую – наслідки будуть дуже важкі. Голови ОТГ мають проводити роз’яснювальну роботу. Нам є з ким воювати».

Нагадаємо, вчора Гамалій поділився ідеєю, за яку пожертву на ЗСУ можна було б випускати чоловіків за кордон. 

Читайте також: Укрзалізниця повертає платний проїзд на частину потягів Україною та за кордон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую