ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому автобуси №3 і №5 їздять за оновленими маршрутами

Суспільство 3929
Маршрути №3 і №5 вже курсують впродовж місця
Маршрути №3 і №5 вже курсують впродовж місця. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Також на цих маршрутах збільшили кількість громадського транспорту.

У Хмельницькому вже місяць курсують автобуси №3 і №5. Однак тепер їх маршрути дещо змінилися. Автобуси №5 з’єднали мікрорайон Лезневе з речовим ринком, що на Львівському шосе. А №3 з Озерної в Дубове став кільцевим.

Заступник міського голови Микола Ваврищук розповів телеканалу «Місто», що схеми руху автобусів оновили після дослідження пасажиропотоку й відгуків хмельничан. Таким чином автобус №5 надалі їхатиме з мікрорайону Лезневе через вулицю Прибузьку, але тепер він продовжений до речового ринку.

«Маршрут №3 ми теж змінили, адже побачили великий запит на нього біля Хмельницької обласної лікарні. Таким чином цей автобус їде з Озерної на Дубове, далі робить кільце, проїжджаючи біля обласної лікарні», — зазначив Микола Ваврищук.

За його словами, також на ці маршрути будуть додані автобуси. Це сучасний, великогабаритний транспорт. Тому чекати на зупинках потрібно буде недовго.

Згідно з графіком руху, автобус №3 курсує лише у будні, а у вихідні та святкові дні — ні. Він виїжджає з кінцевої зупинки в мікрорайоні та їде вулицею Бандери до зупинки «Пам’яті героїв» на Кам’янецькій. Там повертає на вулицю Петлюри (колишня Купріна), проїжджає біля ринку «Дубове» та їде до обласної лікарні. Від неї через вулицю Князя Святослава Хороброго (колишня Толстого) їде до філармонії, а звідти — у мікрорайон Озерна.

Схема руху автобусів №3. Ілюстрація: зі сайту Хмельницької міськради

Схема руху автобусів №3. Ілюстрація: зі сайту Хмельницької міськради

Автобус №5 також курсує лише у будні. Він виїжджає з кінцевої зупинки в мікрорайоні Лезневе. З Прибузької повертає на Свободи, а опісля — на Подільську та їде до «Либідь-Плази». Й далі їде до речового ринку на Львівському шосе. Там повертає та за аналогічним маршрутом повертається у мікрорайон Лезневе.

Схема руху автобусів №5. Ілюстрація: зі сайту Хмельницької міськради

Схема руху автобусів №5. Ілюстрація: зі сайту Хмельницької міськради

Читайте також: На Зарічанській перекриють дорогу: змінена схема руху громадського транспорту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую