ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися з добровольцем Дмитром Купою

Суспільство 8628

Він загинув на Донеччині 11 серпня.

Він був з тих Героїв, які тихі, непомітні і не напоказ. Він не говорив зайвого, але завжди був відповідальний і старанний. Так про Дмитра Купу каже священник, отець Василь Беренда, який проводив клуби для молоді, коли хлопець був ще підлітком.

«До нас у клуб приходило більше 60 дітей і він був одним із них. Дімка все вчив, запитував, цікавився. Його сила волі і розуміння було в його небагатослівносі, так і зародилася його героїчність. Він із Героїв, які не показові, вони з’являються, як зірка в нічному небі», — сказав отець Василь Беренда і додав, що кожен із нас має пам’ятати загиблих Героїв, які віддали своє життя за нас.

Дмитро Купа народився 1 січня 1985 року. Він захищав країну і в 2014 році і з цього лютого, коли почалався активний наступ. Він пішов добровільно як тоді, так і тепер, бо не міг по-іншому. Отець Василь каже, Діма майже десять років зі своїх 37, воював.

Отець Василь каже, Діма майже десять років зі своїх 37, воював.

«Сьогодні він повертається у рідну хмельницьку землю, де буде поховане його тіло», - сказав отець Василь Беренда і додав, що кожен із нас має пам’ятати загиблих Героїв, які віддали своє життя за нас.

Попрощатися із Дмитром Купою прийшли рідні, друзі, колеги по роботі і по мотоклубу, адже він дуже любив мотоцикли, був учасником двох мотоклубів.

Його товариш Олександр каже, Дмитро за весь період війни, від лютого 2022 року, був на війні. Коли отримав поранення, лікувався і проходив реабілітацію в госпіталі, але рвався туди, на передову, бо там його побратими.

Дмитро Купа загинув 11 серпня 2022 року на Донеччині. Вічна шана Герою...

Дмитро Купа був з тих Героїв, які тихі, непомітні і не напоказ, кажуть про загиблого

Попрощатися із Дмитром Купою прийшли рідні, друзі, колеги по роботі і по мотоклубу

Провели Героя в останню дорогу в Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую