ye-logo.v1.2

У Хмельницькому третина шкіл навчатимуться за шестиденним графіком

Суспільство 12037
Кожен заклад освіти самостійно приймав рішення, за яким графіком працюватиме
Кожен заклад освіти самостійно приймав рішення, за яким графіком працюватиме. Фото: ілюстративне з архіву

За три місяці осені та перший тиждень зими деякі школярі зможуть пройти програму першого семестру.

У Хмельницькому міський департамент освіти і науки рекомендував школам розглянути питання щодо шестиденного навчання. Зокрема, щоб ефективно використати для навчання період вересня-жовтня, поки довший світловий день і вища температура повітря. Такі зміни у роботі закладів освіти вирішили запровадити, щоб у разі надзвичайних ситуацій школярі встигли освоїти навчальну програму.

«Це не з метою економії енергоносіїв. Якщо ми матимемо доступ до них, то звичайно в школах буде тепло і світло. А на випадок диверсій чи ракетних ударів. Якщо не буде газу, тепла, електрики, то навчання буде неможливим. Тоді саме згодиться те, що діти вже освоїли навчальну програму першого семестру», - пояснив сайту «Є» заступник міського голови Михайло Кривак.

За словами посадовця, якщо вчитися кожної суботи, то семестр можна буде завершити не 23 грудня, а 6 грудня. На педагогічних радах приблизно третина шкіл громади прийняла рішення навчатися по суботах, інші обрали п'ятиденне навчання.

«Звичайно, що для дітей першого і другого класів навчатися шість днів на тиждень дуже складно і важко. Проте кожен заклад визначав для себе, які класи будуть навчатися шість, які п’ять днів. Школи приймали рішення, спілкуючись з батьками учнів. Загальноміського опитування не проводилося, бо це приймалося на рівні автономії кожного закладу», - додає Михайло Кривак.

Читайте також: Повітряна тривога дорогою до школи - що робити, пояснили у Хмельницькій міськраді

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую