ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Війна забрала життя ще декількох захисників із Хмельниччини

Суспільство 4251
Вічна пам
Вічна пам'ять усім захиснкам України. Фото: з архіву

У Хмельницькому попрощалися з Олександром Яценком, в інших районах області готуються зустріти полеглих Героїв.

Вчора, 16 вересня, в Хмельницькому попрощалися 34-річним молодшим сержантом Олександром Яценком. Він віддав своє життя в російсько-українській війні 5 вересня. Загиблий Герой родом з Луганська і вперше на захист України став у 2014 році. Останні декілька років проживав у Хмельницькому, де і спочив 16 вересня…

Олександру Яценку назавжди буде 34 роки.

Також вчора надійшла трагічна звістка і на Ізяславщину. «Знову ворог безжально обірвав життя нашого новітнього Героя, мешканця села Більчин Мислятинського старостинського округу, командира танка танкового взводу Герасимовича Василя Миколайовича. Вірний військовій присязі, у бою за Україну, виявивши стійкість і мужність, загинув воїн 15 вересня на Харківщині. Така страшна ціна миру і волі, ціна наближення перемоги. Схиляємо голови, низько вклоняємось та висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять та слава Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє», - повідомили в Ізяславській міській раді. Наразі, коли відбудеться прощання з Василем Герасимовичем невідомо. У міськраді обіцяють повідомити цю інформацію додатково.

Василь Герасимович загинув 15 вересня на Харківщині.

24 роки було Вадиму Марунчаку з Кам’янеччині. На жаль, тепер уже 24 роки йому буде вічно. «У Дніпрі, під час ракетного обстрілу, загинув кам'янчанин Вадим Марунчак, уродженець села Калачківці, Китайгородська ОТГ. Йому було лише 24. За час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони. Функціональні обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег по службі. Мав добрий рівень мотивації до військової служби. Щирі співчуття рідним та близьким! Вічна пам'ять Герою!», - написав голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

Вадиму Марунчаку було 24 роки...

На війні обірвалося життя й Олега Бачинського з Білогірщини. «Висловлюємо щирі співчуття та слова підтримки у цей складний час сім'ї, родині, друзям та побратимам Олега. Він був патріотом та вірним сином своєї Батьківщини. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи…», - повідомили в Ямпільській селищній раді. Наразі, коли відбудеться прощання з захисником України, поки невідомо.

Олег Бачинський

Висловлюємо співчуття рідним та близьким усіх Героїв! Вічна пам'ять захисникам України! 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую