ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

День міста Хмельницький: вшанування загиблих захисників, гроші на ЗСУ (ФОТО)

Суспільство 2647
Почесними громадянами стали 94 захисники
Почесними громадянами стали 94 захисники. Фото: автора

Родини загиблих військових зібрали разом, аби вшанувати та подякувати їм за Героїв.

Відзначення 591-ої річниці Дня міста у Хмельницькому триває. Біля «Дитячого світу» розгорнули мистецькі виставки, діє бібліотечне містечко, рятувальники демонструють містянам свою техніку, а екскурсоводи проводять охочим безкоштовні екскурсії. Тим часом біля кінотеатру Шевченка продовжує працювати благодійний ярмарок. На усіх локаціях хмельничан закликають долучитися до благодійності та допомогти зібрати гроші на автомобілі військовим.

Центральний захід з відзначення Дня міста цьогоріч відбувся у приміщенні театру Старицького. Саме там вручили відзнаки про присвоєння звання «Почесний громадянин Хмельницького». Цьогоріч їх посмертно надали 94-ом загиблим Героям. Наймолодшому з них було лише 18 років.

День міста Хмельницький 2022

Відзнаки вручили рідним полеглих Героїв.

«В нас немає цього року святкових заходів, концертів, фестиваль. Все спрямовано на військово-патріотичну тематику і на благодійність. Цього року ми змінили традицію. Ми не надавали звання почесного громадянина за поданням колективів, установ, організацій. Ми надали звання винятково нашим Героям. На жаль, посмертно. Героям, які заради України та нашого майбутнього віддали своє життя. Два з них – Уберт Мрачковський і Олександр Фарина – Герої, які загинули до 24 лютого. 92 – після, - говорить міський голова Олександр Симчишин. - Сьогодні їхні родини отримують відзнаки, посвідчення та одноразову матеріальну допомогу. Загальна сума 15 мільйонів 700 тисяч гривень. Головне тут – вшанування пам’яті. Почесний громадянин – це найвища відзнака всієї громади. Кожен мешканець міста повинен знати їхні імена, розповідати про них своїм дітям і робити все, щоб їхня загибель ніколи не була марною».

День міста Хмельницький 2022

Відзнаки вручали в театрі Старицького.

День міста Хмельницький 2022

Почесними громадянами Хмельницького стали 94 загиблих воїни.

Зал театру Старицького був заповнений сім’ями загиблих Героїв. Про кожного з полеглих захисників розповіли зі сцени та вручили відзнаки їхнім родичам.

Відзначення Дня міста триває. Ще одна акція запланована о 16.00 біля кінотеатру Шевченка. Захід на підтримку українців в окупації пройде під назвою «Міста Героїв». Завершуватимуть програму до Дня міста патріотичними виступами від хмельницьких виконавців. О 17.00 на майданчику біля «Дитячого світу» перед містянами виступить Сергій Присяжний, гурт «Мотор’ролла» та Андрій Журба, гурт «Станза». О 18:00 розпочнеться вечір патріотичної пісні у залі музичної школи №1.

Додамо, також пес Патрон побував сьогодні на відкритті муралу в Хмельницькому.

Більше фото з відзначення Дня міста Хмельницький:

День міста Хмельницький 2022

День міста Хмельницький 2022

День міста Хмельницький 2022

День міста Хмельницький 2022

День міста Хмельницький 2022

День міста Хмельницький 2022

День міста Хмельницький 2022

День міста Хмельницький 2022

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую