ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

День міста Хмельницький – програма відзначення 591-ої річниці

Суспільство 5211
Хмельницькому виповнюється 591 рік з часу першої писемної згадки
Хмельницькому виповнюється 591 рік з часу першої писемної згадки. Фото: ілюстративне з архіву

Цьогоріч без розваг, а зі вшануванням Героїв та благодійними заходами на підтримку війська.

Сьогодні, 24 вересня, Хмельницький відзначає 591 річницю Дня міста. Тематичні події цього дня проходитимуть під гаслом «Все для перемоги» й будуть присвячені тому, аби вшанувати Героїв, які боронили і продовжують боронити незалежність України. Як розповідає начальник міського управління культури і туризму Артем Ромасюков, на всіх локаціях, які розгорнуть сьогодні в місті, збиратимуть гроші на закупівлю автомобілів для військових.

Розпочинають усе з ранкової міжконфесійної молитви біля «Ангела скорботи». О 10:00 на Проскурівській біля кінотеатру Шевченка запрацює благодійний ярмарок. Основна частина подій відбуватиметься з 12-ої години біля Дитячого світу. Там протягом дня діятимуть мистецькі виставки, інсталяції, працюватиме бібліотечне містечко, відбуватимуться безкоштовні екскурсії, пройде благодійний концерт від поліцейського оркестру.

Ще одна акція запланована о 16.00 біля кінотеатру Шевченка. Захід на підтримку українців в окупації пройде під назвою «Міста Героїв».

«Під час акції ми закличемо усіх не забувати про окуповані міста. Закличемо весь світ не визнавати псевдореферендуми на окупованих територіях. Також 50 бандуристів там одночасно виконають Гімн України», - говорить Артем Ромасюков.

Завершуватимуть програму до Дня міста патріотичними виступами від хмельницьких виконавців. О 17.00 на майданчику біля «Дитячого світу» перед містянами виступить Сергій Присяжний, гурт «Мотор’ролла» та Андрій Журба, гурт «Станза». О 18:00 розпочнеться вечір патріотичної пісні у залі музичної школи №1.

Читайте також: 85 років Хмельницькій області - «прихована» мета, перші вибори та перенесення обласного центру

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую