ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині дозволили ловити раків, але з певними обмеженнями

Суспільство 1121
На Хмельниччині заборона на вилов раків діяла з 15 серпня до 30 вересня включно
На Хмельниччині заборона на вилов раків діяла з 15 серпня до 30 вересня включно. Фото: ілюстративне pixabay.com

За добу на водоймах загального користування одній людині дозволено впіймати до 30 раків.

Відсьогодні, 1 жовтня, на території Хмельницької області скасовується заборона на любительський вилов раків. Вона діяла на період линьки, щоб захистити цих членистоногих. Попри відновлення лову на раків існують певні обмеження. Їх нагадали співробітники Хмельницького рибоохоронного патруля.

За їх інформацією, одній особі за добу можна впіймати 30 раків на водоймах загального користування. А на водоймах, де впроваджене платне рибальство, — до 50 раків.

Допускається ручне збирання раків, лов за допомогою раколовки діаметром до 70 сантиметрів і вічком до 22 міліметрів, волосінню з приманкою і розщіпом, який не перевищує п’яти снастей на ловця.

«Натомість заборонено ловити раків у темну пору доби (пізніше години від заходу і раніше години до сходу сонця) зі застосуванням підсвічування. Мінімальний розмір, дозволений для вилову, становить не менше, ніж 10 сантиметрів», — зазначили у рибоохоронному патрулі.

Читайте також: Зміни у жовтні: від підвищення мінімальної зарплатні до переведення годинників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую