ye-logo.v1.2

До Кам’янця-Подільського на реабілітацію приїхали діти з прифронтових територій

Суспільство 1706
Діти тут навчатимуться, відпочиватимуть та отримають психологічну допомогу
Діти тут навчатимуться, відпочиватимуть та отримають психологічну допомогу. Фото: надане організаторами

Вони зможуть відпочити й отримати психологічну допомогу.

До Кам’янця-Подільського в рамках партнерської благодійної програми «Дітям війни» приїхали 42 дитини з прифронтових територій України. Вони тут навчатимуться, відпочиватимуть та отримають психологічну допомогу.

На Хмельниччину маленькі українці, віком від 10 до 16 років, прибули з Дніпра, Мирнограду (Донецька область) та Лоцкиного (Миколаївська область). Вони оселилися у готелі в Кам'янці та відпочиватимуть на Поділлі близько місяця.

Як розповідають організатори, участь у цій програмі дасть дітям можливість «перевести подих», відпочити та оздоровитися. Вони зможуть зробити це разом зі своїми друзями та однолітками під наглядом професійних вихователів, без відриву від навчання.

Читайте також: Поради батькам, як допомогти учням адаптуватися до навчання в умовах війни

«Коли війна, коли руйнуються будинки та розлучаються родини, люди поступово втрачають відчуття щастя. І зараз дуже важливо створювати умови для його повернення. В безпечному регіоні, серед добрих щирих людей, ці діти зможуть трохи відпочити від свого стресу та страхів. Цьому будуть сприяти і цікаві екскурсії, і розваги, і спілкування з психологами, які навчать особливим технікам самодопомоги при стресі і психологічній травмі», – розповідає Ірина Сухова, психологиня та психотерапевтка Благодійного фонду «Надія по всьому світові».

Партнерська благодійна програма «Дітям війни» – національна програма з тимчасового переміщення дітей шкільного віку із небезпечних регіонів східної України у мальовничі куточки західної України, з метою соціалізації, оздоровлення та поліпшення психічного стану дітей, без відриву від навчання. Основна мета програми – допомогти дітям України, що потерпають від російського вторгнення прямо зараз. Від посттравматичних розладів, від відсутності необхідних умов для нормального життя та навчання, від проблем та складнощів, які переживають зараз їхні батьки.

Благодійний фонд «SOS Штаб громадянської оборони» запрошує всіх небайдужих допомогти у реалізації Програми в якості партнерів, благодійників або волонтерів. Дізнатися подробиці, задонатити або зв'язатися з нами можна за посиланням.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую