ye-logo.v1.2

У Хмельницькому 10-річна переселенка організовує майстер-класи і передає гроші на ЗСУ

Суспільство 1131
Через російську агресію родина Ксенії була змушена переїхати до Хмельницького з Покровська
Через російську агресію родина Ксенії була змушена переїхати до Хмельницького з Покровська. Фото: волонтерського центру

Дівчина навчає охочих бісероплетінню.

Ксенія Сердюк переїхала до Хмельницького з окупованої Донеччини. Тепер десятирічна волонтерка проводить щотижневі майстер-класи з бісероплетіння та передає зібрані кошти на потреби українських солдатів.

Щосуботи вона навчає своїх однолітків плести прикраси з бісеру. Юна рукодільниця провела вже 4 майстер-класи для однолітків. На занаттях навчила присутніх робити патріотичні чокери з Тризубом і жовто-блакитні кільця із сердечками.

Найбільшою мрією маленької волонтерки є перемога України та повернення додому. Тому Ксенія робить усе, щоб це стало можливим, якомога скоріш.

«Мені дуже подобається створювати прикраси. І мені подобається навчати інших. Я передаю гроші нашим солдатам, тому що вони захищають нас, захищають Україну. Зараз наші воїни звільняють українські території крок за кроком. Це важко і їм потрібна підтримка кожного з нас. Я вірю в те, що ми разом звільнимо всю Україну і я зможу повернутись до себе додому», - розповідає юна майстриня.

Крім збору грошей у волонтерську скриньку з написом «На ЗСУ», також вона продає свої авторські вироби на сторінці у соціальних мережах. А ще Ксенія взяла участь у зборі на антидронові рушниці для українських солдатів і передала для військових 2 тисячі гривень.

Дівчинка сама запропонувала проводити майстер-класи і допомагати військовим.

Тепер щосуботи вона навчає своїх однолітків плести прикраси з бісеру.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую