ye-logo.v1.2

Хмельницький готується до зими: виділено кошти на утеплення навчальних закладів

Суспільство 1296
У частині закладів освіти мають замінити вікна та відремонтувати дахи
У частині закладів освіти мають замінити вікна та відремонтувати дахи. Фото: ілюстративне зі сайту Хмельницької міськради

Також у місті заплановано придбати ще партію потужних електрогенераторів.

Вчора, 13 жовтня, члени виконкому Хмельницької міськради передбачили додаткові кошти на підготовку громади до осінньо-зимового періоду. Частину з них спрямують на утеплення навчальних закладів — заміну вікон і ремонт дахів. Також заплановано придбати електрогенератори різної потужності та інші необхідні матеріали.

За словами міського голови Олександра Симчишина, 13 мільйонів 300 тисяч гривень виділили на освіту. Вони передбачені на встановлення енергоощадних вікон у місцевих дитсадках, школах і закладах профтехосвіти. Також майже сім мільйонів гривень спрямували на ремонти та утеплення їхніх дахів. Триває робота й з облаштування укриттів у навчальних закладах громади.

«На облаштування укриттів ми виділили ще півтора мільйона гривень. Також з міського бюджету виділили близько 15 мільйонів на підготовку до осінньо-зимового періоду інших сфер», — зазначив Олександр Симчишин.

Зокрема, за ці кошти заплановано придбати генератори великої потужності, на 500 кіловатів, для «Хмельницькводоканалу». Також місто закупить вогнегасники для багатоквартирного житлового фонду та будівельні матеріали. Фактично такий матеріальний фонд необхідний, щоб ефективно реагувати на різноманітні надзвичайній ситуації.

Нагадаємо, також члени виконкому заборонили на хмельницьких вулицях встановлювати рекламні штендери. Йдеться про переносні стійки, які можуть заважати руху пішоходів. Щодо вже встановлених штендерів, то вони залишатимуться на своїх місцях до завершення часу, прописаного в раніше укладених договорах.

До теми: На Хмельниччині витратять 20 мільйонів гривень на придбання генераторів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую