ye-logo.v1.2

На вулицях Хмельницького заборонили ставити рекламні стійки

Суспільство 5121
Хмельницькі комунальники періодично демонтовують незаконні рекламні конструкції
Хмельницькі комунальники періодично демонтовують незаконні рекламні конструкції. Фото: ілюстративне зі сайту Хмельницької міськради

Вони заважають пішоходам і роботі комунальників.

Сьогодні, 13 жовтня, члени виконкому Хмельницької міськради заборонили встановлювати на вулицях рекламні штендери. Йдеться про переносні стійки, які можуть заважати руху пішоходів.

Згідно з прийнятим рішенням, підприємці не мають права встановлювати на вулицях, зокрема поблизу своїх магазинів, рекламні штендери. Міське управління архітектури та містобудування перестане видавати відповідні дозволи. Щодо вже встановлених штендерів, то вони залишатимуться на своїх місцях до часу, прописаного в раніше укладених договорах.

Як пояснив заступник міського голови Микола Ваврищук, така реклама почала ставати дуже популярною з 2000-х років. Раніше безлад з нею намагалися впорядкувати розроблення правил встановлення таких конструкцій. Прописувалися допустимі відстані від приміщення та розміри. На жаль, це не працювало.

«На мою думку, такий формат себе давно «віджив». З розвитком бізнесу та кількості торгових точок важко уявити як будуть виглядати вулиці міста, якщо кожен поставить такий штендер. Також вони створюють незручності пішоходам та комунальним службам», — зазначив Микола Ваврищук.

Читайте також: Хмельниччині витратять 20 мільйонів гривень на придбання генераторів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую