ye-logo.v1.2

Дві тривоги 13 листопада: з чим вони пов’язані та через що зберігається небезпека

Суспільство 4302
Моніторингова група «Беларускі Гаюн» стверджує, що 13 листопада російський «Міг-31К» літав над територією Білорусі з ракетою «Кинжал»
Моніторингова група «Беларускі Гаюн» стверджує, що 13 листопада російський «Міг-31К» літав над територією Білорусі з ракетою «Кинжал». Фото: https://t.me/Hajun_BY

Обидві були пов’язані з польотами російського літака в Білорусі, який може нести ракету «Кинжал».

Сьогодні, 13 листопада, в Україні станом на 17.43 двічі оголошували «Повітряну тривогу». Хмельниччина – не виняток. Перша пролунала о 9.16 та завершилася о 10.51. Друга – розпочалася о 12.07 та завершилася о 13.36. Обидві були пов’язані з тим, що в Білорусі двічі в небо підіймався російський «МіГ-31К».

Наразі таких літаків на території Білорусі, за даними моніторингової групи «Беларускі Гаюн», є три. І час від часу вони піднімаються в небо, через що в Україні лунає сигнал тривоги. Ще б пак, адже ці літаки можуть нести на собі аеробалістичну ракету Х-47М2 «Кинжал», дальністю польоту до 2 тисяч кілометрів.

І саме сьогодні, за даними «Беларускі Гаюн», російський «Міг-31К» з реєстраційним номером RF-92339, проводив політ не порожнім, а з ракетою Х-47М2 «Кинжал». Як доказ, фото, яке ця моніторингова група вперше оприлюднила. «16 жовтня ми підтвердили, що до Білорусі прибули саме три літаки спец.модифікації Міг-31К, які можуть нести на собі гіперзвукові аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинжал» і здатні запускати їх на відстані 2000 км. Тоді ж ми писали, що разом із Міг-31К до Білорусі могли привезти й гіперзвукові ракети «Кинжал». Припущення було зроблено спираючись на те, що 16 жовтня, на аеродром «Мачулищі» з рф прилітали три військово-транспортні літаки Іл-76 вкс рф, які цілком могли привезти ракети для запусків з МІГ-31К», - йдеться в повідомленні «Беларускі Гаюн».

Усі ці дані свідчать про те, що мешканцям Хмельниччини, як і інших регіонів, не слід ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Адже загроза ракетних ударів існує не лише з території рф, а й Білорусі.

Читайте також: Від ракет до дронів-камікадзе: як за час війни змінилися російські обстріли

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую