ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині 29 листопада діє графік аварійних відключень

Суспільство 7159
Графік погодинних відключень сьогодні не діє
Графік погодинних відключень сьогодні не діє. Фото: ілюстративне pixabay.com

Мешканців Хмельниччини можуть знеструмлювати за трьома чергами одночасно.

На ранок 29 листопада «Укренерго» довела на Хмельницьку область величину потужності на рівні 57 % від величини, яку область споживала до масованих атак. Тому енергетики застосовуватимуть графік аварійних відключень

Як повідомляють у пресслужбі «Хмельницькобленерго», графік погодинних відключень наразі не діє, адже періодично доводиться знеструмлювати споживачів за трьома чергами одночасно.

«Нагадаємо, що перш за все, енергетики заживлюють критичну інфраструктуру: лікарні, об’єкти водоканалу, каналізаційне господарство тощо. Решту потужності розподіляють між споживачами, - йдеться у повідомленні. - У разі збільшення доведеної величини потужності «Укренерго» енергетики оперативно заживлюватимуть більшу кількість споживачів».

Мешканців області закликають: якщо у вашій оселі або офісі, торговому центрі тощо є світло, використовуйте його максимально раціонально, вимкніть зайві прилади та освітлення.

Читайте також: Про повітряну тривогу у випадку відсутності світла сповіщатимуть поліцейські через гучномовці

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую