ye-logo.v1.2

Укрзалізниця запустить потяг Львів-Херсон через Хмельницький (розклад руху)

Суспільство 2584
Потяг Львів-Херсон почне курсувати з 20 січня
Потяг Львів-Херсон почне курсувати з 20 січня. Фото: з архіву редакції

Він також зупинятиметься у Волочиську та Деражні.

Укрзалізниця розширює сполучення зі звільненим від окупантів Херсоном. З 20 січня почне курсувати потяг №110/109 Львів-Херсон. На території нашої області він матиме три зупинки: у Волочиську, Хмельницькому та Деражні. Квитки на нього вже з’явилися у продажу.

За інформацією АТ «Укрзалізниця», цей потяг з Львова до Херсона курсуватиме з 20 січня по парних числах. Вирушатиме о 16:12 й прибуватиме о 13:27. Дорогою він зупинятиметься у Волочиську на дві хвилини о 19:26, у Хмельницькому — на п’ять хвилин 20:22, а у Деражні — на дві хвилини 20:56.

У зворотному напрямку цей залізничний транспорт курсуватиме по непарних числах з 21 січня. З Херсона він відправлятиметься о 14:27 та прибуватиме у Львів о 10:18 ранку. Дорогою він зупинятиметься у Деражні на дві хвилини о 05:35 ранку, у Хмельницькому — на 15 хвилин о 06:09, а у Волочиську на дві хвилини о 07:11.

Повний розклад руху потяга №110/109 Львів-Херсон

З Львова у Херсон цей потяг курсуватиме за таким розкладом

  • Львів — відправляється о 16:12;
  • Підзамче — прибуває о 16:24 та відправляється о 16:26;
  • Злочів — прибуває о 17:21 та відправляється о 17:23;
  • Тернопіль — прибуває о 18:20 та відправляється о 18:25;
  • Підволочиськ — прибуває о 19:14 та відправляється о 19:16;
  • Волочиськ — прибуває о 19:26 та відправляється о 19:28;
  • Хмельницький — прибуває о 20:22 та відправляється о 20:27;
  • Деражня — прибуває о 20:56 та відправляється о 20:58;
  • Жмеринка — прибуває о 22:04 та відправляється о 22:24;
  • Вінниця — прибуває о 23:05 та відправляється о 23:10;
  • Козятин-1 — прибуває о 00:01та відправляється о 00:03;
  • Біла Церква — прибуває о 01:45 та відправляється о 01:47;
  • Миронівка — прибуває о 02:44 та відправляється о 02:46;
  • Ім. Т. Шевченка — прибуває о 04:25 та відправляється о 04:43;
  • Фундукліївка — прибуває о 05:27 та відправляється о 05:29;
  • Чорноліська — прибуває о 06:00 та відправляється о 06:02;
  • Долинська — прибуває о 07:44 та відправляється о 08:19;
  • Казанка — прибуває о 08:49та відправляється о 08:51;
  • Новий Буг — прибуває о 09:18 та відправляється о 09:20;
  • Новополтавка — прибуває о 09:39 та відправляється о 09:41;
  • Явкине — прибуває о 10:04 та відправляється о 10:06;
  • Миколаїв — прибуває о 11:00 та відправляється о 11:47;
  • Херсон — прибуває о 13:27.

У зворотному напрямку з Херсона у Львів цей потяг курсуватиме за таким розкладом:

  • Херсон — відправляється о 14:27;
  • Миколаїв — прибуває о 16:05 та відправляється о 16:25;
  • Явкине — прибуває о 17:23 та відправляється о 17:25;
  • Новополтавка — прибуває о 17:48 та відправляється о 17:50;
  • Новий Буг — прибуває о 18:06 та відправляється о 18:08;
  • Казанка — прибуває о 18:37 та відправляється о 18:39;
  • Долинська — прибуває о 19:09 та відправляється о 19:29;
  • Чорноліська — прибуває о 20:50 та відправляється о 20:52;
  • Фундукліївка — прибуває о 21:21 та відправляється о 21:23;
  • Ім. Т. Шевченка — прибуває о 21:55 та відправляється о 22:10;
  • Миронівка — прибуває о 23:40 та відправляється о 23:42;
  • Біла Церква — прибуває о 00:36 та відправляється о 00:38;
  • Козятин-1 — прибуває о 02:32 та відправляється о 02:34;
  • Вінниця — прибуває о 03:26 та відправляється о 03:31;
  • Жмеринка — прибуває о 04:13 та відправляється о 04:35;
  • Деражня — прибуває о 05:35 та відправляється о 05:37;
  • Хмельницький — прибуває о 06:09 та відправляється о 06:14;
  • Волочиськ — прибуває о 07:11 та відправляється о 07:13;
  • Підволочиськ — прибуває о 07:22 та відправляється о 07:24;
  • Тернопіль — прибуває о 08:10 та відправляється о 08:15;
  • Злочів — прибуває о 09:09 та відправляється о 09:11;
  • Підзамче — прибуває о 10:05 та відправляється о 10:06;
  • Львів — прибуває о 10:18.

Читайте також: На Хмельниччину евакуювались понад три тисячі жителів Херсонщини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую