ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Помер художник-монументаліст Іван Кляпетура

Суспільство 738
«Ще тиждень тому художник працював над двома картинами. На одній з них на нас дивиться безліч очей, мабуть, це Всесвіт душ, у який злетіла і його…», - кажуть колеги
«Ще тиждень тому художник працював над двома картинами. На одній з них на нас дивиться безліч очей, мабуть, це Всесвіт душ, у який злетіла і його…», - кажуть колеги. Фото: зі сторінки Кам'янець-Подільської дитячої художньої школи у фейсбуці

Життя митця обірвалося на 75-у році життя.

На 75-му році життя перестало битися серце відомого скульптора з Кам’янеччини, майстра скульптури, живопису і графіки Івана Кляпетури. Про це повідомили в Кам'янець-Подільській дитячій художній школі.

Іван Кляпетура також був автором мозаїчних зупинок громадського транспорту на Кам’янеччині та Чернівеччині, які вважалися справжніми витворами мистецтва.

Як повідомляють в художній школі, Іван Васильович Кляпетура народився в селі Кадиївці на Кам’янеччині. У 1971 році закінчив художньо-графічний факультет Одеського державного педагогічного інституту ім. Ушинського. Член Національної спілки художників України. Нагороджений відзнакою міського голови «За заслуги перед міською громадою».

«Темпераментний і харизматичний, Іван Кляпетура з юності мав багато творчих планів. Викладав у міській дитячій художній школі, займався монументально-декоративним мистецтвом у Чернівецьких художньо-промислових майстернях, вчив дітей малюванню у Кадиєвецькій середній школі. Багатство задумів і ідей митець втілював у дереві, камені, на папері, полотні», - зазначають колеги.

Іван Кляпетура залишив велику творчу спадщину, яку кам’янчани пам’ятають за численними виставками, серед яких декілька песональних.

«Ще тиждень тому художник працював над двома картинами. На одній з них на нас дивиться безліч очей, мабуть, це Всесвіт душ, у який злетіла і його…», - кажуть у художній школі.

Вічна пам'ять митцеві…

Іван Кляпетура також був автором мозаїчних зупинок громадського транспорту на Кам’янеччині та Чернівеччині. Чимало з них зруйновані під час ремонту траси

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую