ye-logo.v1.2

У Хмельницькому за рік масштабної війни народилося понад три тисячі дітей

Суспільство 1555
Також за цей час шлюб взяли 3 тисячі 151 пара
Також за цей час шлюб взяли 3 тисячі 151 пара. Фото: ілюстративне pixabay.com

Найбільше пологів прийняв міський перинатальний центр.

Вчора, 24 лютого, минув рік від початку масштабного вторгнення російських окупантів. Всупереч планам ворога українці продовжували створювати нові родини та народжувати дітей. Зокрема, у Хмельницькому одружилися 3 тисячі 151 пара. Крім того, народилися понад три тисячі немовлят. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

За його інформацією, найбільше новонароджених — у міському перинатальному центрі. Там за рік масштабної війни на світ з’явилися 1 тисячі 852 дитини: 971 хлопчик і 881 дівчинка. А в обласному перинатальному центрі народилося 1 тисяча 511 діток. Серед них: 755 дівчаток і 756 хлопчиків.

Також діти з’являлися на світ у пологовому відділенні Хмельницької центральної районної лікарні. Там за рік масштабної війни народилися 78 немовлят. Серед них: 37 хлопчиків і 41 дівчинка.

«Усі 365 днів українців доводять світові, що є надзвичайно сильними, вмотивованими та об’єднаними заради спільної Перемоги. За цей час ми не лише знищували ворога та звільняли свої землі від окупанта. Протягом року українці створювали родини та народжували дітей. Медики працюють попри повітряні тривоги та відключення світла. Приймають пологи в облаштованих укриттях і допомагають, як матерям, так і діткам», — зазначив Олександр Симчишин.

Читайте також: Рік Незламності: як він змінив життя хмельничан та що додає впевненості в Перемозі (відеоопитування)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую