ye-logo.v1.2

Рік Незламності: як він змінив життя хмельничан та що додає впевненості в Перемозі (відеоопитування)

Суспільство 1538
Якщо вистояли, значить переможемо, вважають хмельничани
Якщо вистояли, значить переможемо, вважають хмельничани. Фото: з архіву редакції

Хмельничани зізнаються, що події останнього року стали величезним випробуванням для усіх.

Рік, що минув з 24 лютого 2022 року, після повномасштабного вторгнення російських окупантів, став роком Незламності для українців. Де кожен не втратив надії, що націю не зламати, країну не перемогти, світла в серцях – не загасити. Це рік сильних, згуртованих і непереможних.

Якщо вистояли, значить переможемо, вважають і хмельничани, в яких сайт «Є» поцікавився, яким для них був цей рік, як змінив життя та що їм додає ввпевненості в тому, що Україна переможе.

Хмельничани зізнаються, що події останнього року стали величезним випробуванням для усіх. Додають, що рік був, певно, найважчим з усіх, які можна згадати. Утім, тепер кожен свідомий українець добре розуміє кому і у що вірити.

Також, у багатьох змінилися цінності, матеріальне відійшло на інший план, а набільшої значимості набули людські стосунки. Бо найбільша цінність нині, кажуть, - це наші люди.

І, звісно ж, кожен впевнений, що все буде гаразд і Україна переможе. І впевненості, зізнаються, додають Збройні Сили України та віра в те, що ми повернемося на кордони 1991 року.

Більше думок - у відео опитуванні: 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую