ye-logo.v1.2

У громаді на Хмельниччині для лікарів амбулаторії придбають електроскутери

Суспільство 2021
Лікарі у громаді можуть отримати електроскутери
Лікарі у громаді можуть отримати електроскутери. Фото: ілюстративне samokat.org.ua

Придбання техніки має покращити надання медичних послуг.

Комунальне некомерційне підприємство “Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги” оголосив тендер на придбання трьох електроскутерів. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про придбання трьох електроскутерів Yadea S-WAY Black. Очікувана вартість придбання техніки - 168 тисяч гривень.

Поставити скутери мають до кінця квітня.

Максимальну швидкість, яку може розвинути такий електровелосипед, - 45 кілометрів на годину. Гарантія на техніку - один рік.

За даними сайту “Прозорро”, раніше на Хмельниччині електроскутери купувались у 2018-2019 роках для Управління соціального захисту районних адміністрацій. Крім того, купували їх і для амбулаторії у Дунаївцях.

Додамо, що, наприклад, у сусідній Вінницькій області ще кілька років тому для сімейних лікарів амбулаторій Ямпільського району закупили 13 електроскутерів, які заряджаються від розетки та працюють біля 7 годин на одній зарядці. Мета- покращення надання медичної допомоги людям в селах.

У склад Теофіпольської територіальної громади входить 55 населених пунктів.

Раніше сайт “Є” писав, що майже 380 мільйонів гривень планується витратити на покращення закладів охорони здоров’я Хмельницької області у 2023 році.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую