ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з полеглими Героями Всеволодом Грабаром і Василем Ільєвим

Суспільство 5361
Співчуваємо рідним і близьким полеглих Героїв
Співчуваємо рідним і близьким полеглих Героїв. Фото: знімок зі сюжету МТРК «Місто»

Перший загинув на Запорізькому напрямку, а інший — неподалік Бахмута.

Вчора, 13 травня, хмельничани провели в останній шлях 32-річного воїна Всеволода Грабара. А напередодні жителі громади попрощалися зі ще одним Героєм російсько-української війни — 24-річним Василем Ільєвим. Про це йдеться у сюжетах телеканалу «Місто».

Всеволод Грабар був родом з Криму, але проживав у Хмельницькому. Тут з 2015 року працював у патрульній поліції. Минулого року Герой став на захист України. На жаль, 9 травня Всеволод Грабар загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. У нього залишились батьки, дружина та двоє дітей.

«Всеволод дуже хотів першим заїхати в Севастополь, додому. Для нашої роти це дуже велика втрата, бо він був нашим «клеєм»: до кожного міг підійти, кожному виділити час, з кожним поговорити. Яка б у нашій роті не траплялася біда, він її вирішував», — розповів про полеглого його побратим Валентин.

Також на війні Хмельницький втратив 24-річного Василя Ільєва. Його провели в останній шлях 12 травня.

За інформацією МТРК «Місто», він був родом зі села Лугове Хмельницького району. Працював в обласному центрі й полюбляв полювання. На захист України став на початку масштабної війни. Василь Ільєв загинув 3 травня неподалік Бахмута Донецької області. В нього залишились батьки, сестра та кохана дівчина.

«Одразу було помітно, що Василь — хлопець з характером. Тобто має той стрижень, який необхідний військовому, — розповідає побратим полеглого «Цербер». — Він ніколи не боявся виконувати будь-яку роботу. І в певний момент почав бути прикладом для решти».

Обох загиблих Героїв поховали на Алеї Слави кладовища, яке розташоване у мікрорайоні Ракове.

Читайте також: Намагався забрати тіло побратима і загинув сам: хмельничани попрощалися з Миколою Лядецьким

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую