ye-logo.v1.2

Коли у школах Хмельницького пролунає останній дзвоник

Суспільство 10600
На останні дзвоники покличуть стільки людей, на скільки розраховане укриття
На останні дзвоники покличуть стільки людей, на скільки розраховане укриття. Фото: з архіву

У місті визначилися з форматом і датою проведення шкільних свят.

Цьогоріч навчальний рік у школах Хмельницької громади завершиться 31 травня. Того ж дня в навчальних закладах відбудуться останні дзвоники. Про це сайту «Є» розповів заступник міського голови Михайло Кривак. За його словами, єдина вимога до закладів – безпекова. Заходи мають бути для того числа учасників, яких можна забезпечити укриттям.

«Департамент освіти і науки підготував на заклади освіти рекомендаційний лист, який стосується проведення останніх дзвоників. Найголовніше під час проведення цих заходів – безпека. Якщо укриття на 300 осіб, то на заході мають бути 300 людей, які в разі повітряної тривоги мають піти в укриття. Насамперед це випускні класи – 11, 9, 4 класи, а також та кількість учасників, яка допустима в тому чи іншому закладі», - говорить посадовець.

Що стосується того, якою має бути лінійка, це теж прописано в рекомендаціях Департаменту. Обов’язково має бути звучання Державного Гімну, хвилина мовчання за загиблими Героями, привітання від керівника закладу. Також рекомендують, щоб на лінійках були присутні батьки учнів, які захищають Україну. По можливості, їм будуть надавати слово. Всіх інших на свято не запрошуватимуть.

Нагадаємо, з нового навчального року в Хмельницькому оптимізовуватимуть мережу шкіл. Деякі освітні заклади громади перестануть набирати учнів у 5 та 10 класи. До 2027 року мережа закладів середньої освіти поступово буде перетворена на три ланки: початкова школа (1-4 класи), гімназія (5-9 класи), ліцей (10-12 класи). Як відбуватиметься перехід до нової системи в Хмельницькій громаді? Що робити батькам дітей, які будуть змушені змінити школу? Чи всім вистачить місця? Як школярі вступатимуть у ліцеї? Чи готуватимуть у старших класах за вузькопрофільними напрямками? Усе це та більше сайт «Є» розпитав у заступника міського голови Михайла Кривака.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую