ye-logo.v1.2

Через витік газу евакуювали дітей з двох шкіл Хмельницького (доповнено)

Суспільство 2767
За словами очевидців, над газовим устаткуванням видно туман і шумно
За словами очевидців, над газовим устаткуванням видно туман і шумно. Фото: надане очевидцями

На місці події працюють відповідні служби.

Сьогодні, 24 травня, у Хмельницькому стався витік газу поруч зі школою №21, що на Проспекті Миру. Через надзвичайну ситуацію дітей з цього навчального закладу і початкової школи №3, розташованої поруч, відпустили додому. Наразі на місці є газовики та чергує поліція.

Про те, що до аварійної служби 104 надійшов виклик від школи №21 сайту «Є» підтвердила прессекретарка «Хмельницькгазу» Леся Андрейко. За її словами, невдовзі після отриманого повідомлення на місце події виїхала бригада аварійної служби.

«Проводяться ремонтні роботи, усувається витік. Це стандартна штатна ситуація. Оскільки газові мережі в Хмельницькому прокладені ще в 60-их роках минулого століття, тому такі випадки можуть періодично виникати. Споживачі ж зобов’язані, якщо почули витік газу, викликати одразу 104», - говорить Леся Андрейко.

Територія навколо газового устаткування огороджена. Відповідні служби працюють, щоб ліквідувати пошкодження.

Як розповіли сайту «Є» в міському департаменті освіти та науки, батьків попередили про інцидент і здійснили евакуацію учнів двох навчальних закладів.

«Аварійна служба сказала, що їм потрібний час, щоб ліквідувати порушення газової системи. Відповідно керівників навчальних закладів попередили, що бажано здійснити евакуацію дітей. Керівники проінформували батьків. Дітей, які живуть ближче, відпустили додому, а діти, які мешкають далі, батьки їх забирають на автомобілях чи іншим чином», - зазначила Ольга Кшановська.

Доповнено:

Пізніше у «Хмельницькгзазі» прозвітували про ліквідацію аварійної ситуації. За їхнім повідомленням, ситуація під контролем газівників.

«У результаті механічної розгерметизації фланцевого з’єднання на зовнішньому відключаючому пристрої газопроводу середнього тиску стався витік газу. «Хмельницькгаз» здійснив усі необхідні роботи та локалізував виявлений витік шляхом перекриття ділянки газопроводу. Газопостачання споживачам не припинялося, загрози вибуху чи отруєння немає», - зазначили у товаристві.

Читайте також: Міська влада затвердила план оптимізації мережі шкіл у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую