ye-logo.v1.2

Налаштування телевізора: як не зіпсувати зображення На правах реклами

Суспільство 1729
Інтенсивні та динамічні режими можуть давати надлишок контрасту та мінімум яскравості
Інтенсивні та динамічні режими можуть давати надлишок контрасту та мінімум яскравості. Фото: comfy.ua

На початку травня 2023 року Google TV опублікувала у своєму блозі інформацію про оновлення. Його отримають усі пристрої під управлінням Android 12 і пізніших версій.

Це одна з найпопулярніших платформ Smart TV, і тепер її сховище та продуктивність отримають оновлення. Щоб збільшити пам'ять, додатки, якими не користувалися протягом 30 днів, переводяться в сплячий режим. Місця також стане на 25% більше за рахунок функції, що зменшує розмір програм. Крім того, скорочується час пробудження, завантаження, перезавантаження, відгуку на сигнал пульта ДУ, а призначений для користувача інтерфейс спрощено. Залишилося тільки правильно налаштувати телевізор https://comfy.ua/flat-tvs/, щоб насолоджуватися контентом.

Спробуйте заводські параметри

Коли ви приносите додому телевізор і вперше вмикаєте його, можете зіткнутися з проблемою неприродно яскравих або занадто тьмяних кольорів. І багато хто боїться щось змінювати, щоб не зіпсувати зображення. Однак не варто, опція скидання налаштувань допоможе повернутися до початкового стану.

Почати оптимізацію картинки можна з меню режимів. Називаються вони по-різному, але дуже часто містять розділи для:

  • природного зображення;
  • яскравого;
  • економії електроенергії;
  • кіно;
  • спортивних змагань та інші.

При виборі одного з них контрастність та інтенсивність кольорів автоматично налаштовуються на попередньо встановлені значення. Однак у режимі "Спорт" часто надмірно підвищується яскравість, а рухи згладжуються. Тому його рідко вибирають для перегляду змагань. Інтенсивні та динамічні режими можуть давати надлишок контрасту та мінімум яскравості. Одні з найкращих результатів налаштування часто пропонує розділ "Кіно". Однак і тут, можливо, буде потрібно підвищити яскравість, оскільки виробники вважають, що ви будете дивитися фільми в темряві.

Згладжування рухів також може виникати через те, що ТВ-шоу знято з частотою 24 або 30 кадрів за секунду, а сучасні телевізори пропонують від 60 Гц. Результат - неприродно різке зображення і дивні відчуття, які називають ефектом мильної опери. У багатьох моделях згладжування рухів відключається в режимі "Кіно" або вручну.

Займіться індивідуальним налаштуванням

Вибором потрібного режиму оптимізація закінчується не завжди. Іноді потрібно додатково змінити параметри. У деяких моделях після цього автоматично відкриється користувацький або бажаний режим.

Що можна відрегулювати:

  1. Яскравість - рівень чорного. В ідеалі має вийти його глибокий відтінок без втрати деталей у темних областях. Краще натиснути на паузу в якомусь фільмі, який знімали ввечері або вночі - про Бетмена, вампірів, Гаррі Поттера тощо. Потім збільшуйте чорний, поки не досягнете мети, або поверніть назад, якщо переборщили.
  2. Контрастність - рівень білого. Телевізор має добре відображати його відтінки. Зробіть стоп-кадр на весільній сукні або білих хмарах і регулюйте, доки не розрізнятимете складки на вбранні або перепади тону в небі.
  3. Колір - діапазон відтінків. У положенні "Теплий" або "Низький" білий не буде надмірно синім. Потім виставте рівень приблизно по центру, поки тілесні тони не стануть природними, без жовтизни, зеленуватого або червонуватого відтінку. При цьому картинка має бути яскравою, але не здаватися такою, що світиться.

Також можна регулювати співвідношення сторін зображення. Багато телевізорів оснащені HDR і автоматично налаштовують контент, створений у цьому режимі. Ознайомитися з такими моделями можна на сайті Comfy.ua.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую