ye-logo.v1.2

Неможливо стримати сльози: у Хмельницькому розгорнули виставку «Втрачене дитинство»

Суспільство 1461
Історії написані від перших осіб. Ніби з кожним відвідувачем особисто розмовляють діти, які загинули від російської агресії
Історії написані від перших осіб. Ніби з кожним відвідувачем особисто розмовляють діти, які загинули від російської агресії. Фото: автора

У кожної дитини на світлинах - трагічна історія загибелі під час війни.

Учора, 1 червня, у Хмельницькому, на майданчику біля кінотеатру Шевченка діяла експозиція «Втрачене дитинство» - про дітей, життя яких забрала війна. Відсьогодні її перемістили до приміщення Центральної публічної бібліотеки, де експозицію можуть побачити відвідувачі. На світлинах – підлітки, немовлята і ще ненароджені. У кожного з них своя трагічна історія загибелі під час війни.

За словами організаторів, матеріали до цієї виставки почали готувати кілька місяців тому. І до річниці повномасштабної війни в Україні експозицію презентували за кордоном – у Польщі, Ізраїлі та Новій Зеландії. Це нагадування кожному в світі, що війна в Україні досі триває і терористичні обстріли продовжують забирати дитячі життя.

Історії написані від перших осіб. Ніби з кожним відвідувачем особисто розмовляють діти, які загинули від російської агресії.

Нагадаємо, що створення цієї експозиції ініціювала платформа пам'яті «Меморіал», яка з березня минулого року розповідає історії загиблих цивільних та військових втрат у війні. У міжнародний День захисту дітей виставку також показали ще у семи українських містах.

У Хмельницькому побачити матеріали виставки «Втрачене дитинство» можна буде до 9 червня включно з 10.00 до 17.30 у приміщенні Центральної публічної бібліотеки за адресою: вулиця Подільська, 78.

Читайте також: Де сховатися під час обстрілу: на Хмельниччині перевірять доступність укриттів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую