ye-logo.v1.2

Де сховатися під час обстрілу: на Хмельниччині перевірять доступність укриттів

Суспільство 1660
Під час повітряної тривоги має бути забезпечено безперешкодний і цілодобовий доступ до усіх укриттів
Під час повітряної тривоги має бути забезпечено безперешкодний і цілодобовий доступ до усіх укриттів. Фото: з архіву редакції

Жителі області можуть повідомляти військовій адміністрації про виявлені порушення.

Вночі 1 червня окупанти знову атакували Київ крилатими й балістичними ракетами. Хоча їх усіх збили наші захисники, загинули троє жителів столиці: дві жінки та 9-річна дівчинка. Вони намагалися потрапити у закрите бомбосховище. Подію вже розслідують правоохоронців. Також на цей факт відреагували у Хмельницькій обласній військовій адміністрації. Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін заявив, що буде перевірено, наскільки доступними є укриття нашого краю.

«Після сьогоднішньої трагічної події, коли під час повітряної тривоги люди не змогли потрапити до укриття, обласна військова адміністрація вирішила негайно перевірити доступність укриттів Хмельницької області. Наголошую, під час повітряної тривоги жителям області має бути забезпечено безперешкодний та цілодобовий доступ до усіх визначених укриттів», — наголосив Сергій Тюрін.

Він додав, що у разі виявлення порушення цих вимог мешканці Хмельниччини можуть повідомити про подібні випадки за номером (0382) 76-21-34.

Нагадаємо, близько 02:45 ночі російські окупанти атакували Київ. Вони запустили з Брянської області сім балістичних ракет «Іскандер-М» і три крилаті «Іскандер-К». Наші захисники збили усі ракети. Однак, на жаль, внаслідок ворожої атаки загинули дві жінки та 9-річна дівчинка.

Житель столиці Ярослав розповів «Суспільному», що його дружина загинула, коли йшла з дитиною до укриття. Воно було зачинене.

«Закриті бомбосховища під час війни — це не просто байдужість. Це злочин. Поліція Києва вже розпочала за цим фактом кримінальне провадження за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України — службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки», — зазначив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Також нагадаємо, що хмельничани можуть знайти найближче укриття за допомогою інтегративної мапи:

Читайте також: Обстріли лікарень, касетні боєприпаси і хімічна зброя — росія використовує заборонені методи війни

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую