ye-logo.v1.2

У Хмельницькому нагородили медалями кращих випускників шкіл

Суспільство 2672
Дітям, які отримають максимум балів на мультитесті, виплатять по 10 тисяч гривень
Дітям, які отримають максимум балів на мультитесті, виплатять по 10 тисяч гривень. Фото: зі сторінки Олександра Симчишина

Золоті та срібні медалі вручили 229 відмінникам міста.

Вчора, 6 червня, у Хмельницькому пройшло нагородження золотими та срібними медалями кращим випускників місцевих шкіл. Вручення медалей відмінникам та подарунків переможцям олімпіад пройшло на майданчику новозбудованої початкової школи №1, що на Озерній.

Як повідомив міський голова Олександр Симчишин, цього року випускники здобули 188 золотих і 41 срібну медалі.

«Зізнаюся – іноді після новин і у мене можуть опускатися руки. Але потім дивлюся на нашу молодь, на дітей – і знову беруться сили далі на боротьбу. Вранці ми були шоковані новиною про підрив Каховської ГЕС, а вже за кілька годин разом із військовими вручали золоті та срібні медалі випускникам-відмінникам нашої громади, - пише посадовець. - Більше двох сотень молодих людей, які 11 років йшли до цієї мети, старанно вчилися, інвестували свій час і зусилля у власне майбутнє! Маємо право зневіритися? Ні. Ця молодь – майбутнє.

Під час зібрання також привітали призерів Всеукраїнських олімпіад. За свої перемоги діти отримали сертифікати від 2000 до 5000 гривень, також подарунки підготували для їхніх вчителів і наставників.

Крім того, як додав міський голова, усім випускникам громади, які складуть мультипредметний тест на 600 балів, буде додаткова мотивація від міської влади – премія 10 тисяч гривень.

Основна сесія з мультитесту розпочалася 5 червня і триватиме до 23 червня.

Додамо,  цього року хмельницькі школи випустили майже 1800 одинадцятикласників, також є близько 3700 випускників дев’ятих класів та понад 4200 випускників четвертих класів. 

Нагадаємо, з нового навчального року в Хмельницькому оптимізовуватимуть мережу шкіл. Деякі освітні заклади громади перестануть набирати учнів у 5 та 10 класи. До 2027 року мережа закладів середньої освіти поступово буде перетворена на три ланки: початкова школа (1-4 класи), гімназія (5-9 класи), ліцей (10-12 класи). Як відбуватиметься перехід до нової системи в Хмельницькій громаді? Що робити батькам дітей, які будуть змушені змінити школу? Чи всім вистачить місця? Як школярі вступатимуть у ліцеї? Чи готуватимуть у старших класах за вузькопрофільними напрямками? Усе це та більше сайт «Є» розпитав у заступника міського голови Михайла Кривака.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую