ye-logo.v1.2

На Хмельниччині продовжують оновлювати транспорт для школярів та медиків

Суспільство 1328
Загалом було придбано 28 одиниць транспорту для перевезення учнів та вчителів в громадах області
Загалом було придбано 28 одиниць транспорту для перевезення учнів та вчителів в громадах області. Фото: з архіву редакції

Керівництво області передало ключі від шістьох шкільних автобусів та карет швидкої допомоги.

Вчора, 31 серпня, у Хмельницькому на майдані Незалежності влада області передала ключі ще від 6 шкільних автобусів освітянам громад. Поновити автобазу для шкільних перевезень стало можливим завдяки державній субвенції на суму майже у 46 мільйонів гривень та обласному співфінансуванню.

Як йдеться у повідомленні пресслужби обласної військової адміністрації, загалом було придбано 28 одиниць транспорту для перевезення учнів та вчителів в громадах області. Серед них є і один автобус для перевезення маломобільної категорії людей. Нагадаємо, що 22 шкільних автобуси були передані громадам цьогоріч на початку серпня.

Керівництво області передала ключі ще від 6 шкільних автобусів освітянам громад. Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

«Наші школярі мають безпечно і комфортно діставатися до навчальних закладів. Тому робота у цьому напрямку триватиме і надалі, адже потреба у придбанні автобусів досі залишається актуальною», – сказав перший заступник начальника облсної військової адміністрації Сергій Тюрін під час вручення ключів представникам громад.

Отримали свої спеціалізовані автомобілі швидкої допомоги і підрозділи екстреної медицини Хмельниччини. Шість автівок типу «С» керівництво області придбало за рахунок коштів державного бюджету. Вартість одного спеціалізованого автомобіля екстреної медичної допомоги становить 2 мільйони 600 тисяч гривень.

В липні цього року медикам Хмельниччини передали ключі від 14 спеціалізованих автівок. Серед них десять карет швидкої допомоги типу В, які призначені для надання догоспітальної допомоги пацієнтам, а також чотири реанімобілі, призначені для надання допомоги пацієнтам у тяжкому або критичному стані.

Читайте також: Екобус у Хмельницькому: графік роботи у вересні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую