ye-logo.v1.2

Компанія ексдепутата Хмельницької міськради виграла підряд на будівництво центру дитячої творчості у Сатанові

Суспільство 4820
У громаді обрали підрядника для будівництва центру
У громаді обрали підрядника для будівництва центру. Фото: satanivska-gromada.gov.ua

На аукціон прийшов лише один учасник.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Сатанівської селищної ради провів тендер на будівництво нового центру творчості дітей та юнацтва очікуваною вартістю 24 мільйони 148 тисяч гривень. Єдина компанія, яка прийшла на торги - хмельницьке ТОВ “Промбуд-1”. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Поки що мова йде про першу чергу будівництва центру творчості дітей та юнацтва із захисною спорудою цивільного захисту протирадіаційного укриття по вулиці Олександра Цісара, 2.

Проєкт будівництва нового центру творчості дітей та юнацтва у Сатанові планувався ще до повномасштабного вторгнення і загальна його вартість оцінювалась в 68 мільйонів гривень включно зі усім необхідним обладнанням.

Планувалось, що у центрі творчості дітей та юнацтва зроблять освітні майданчики для проведення тренінгів, семінарів, лекцій, форумів, конференцій; універсальний творчий простір для організації майстер-класів, виставок, творчих вечорів, гуртків та клубів, кінопоказів, фестивалів; місце для навчання і профорієнтації молоді, перепрофілювання та переорієнтації трудових кадрів; осередок для створення банку соціальних ідей та пошуку можливостей для стартапів соціального підприємництва та коворкінгу.

У першій черзі будівництва заплановане розбирання майстерень на території навчального закладу, улаштування фундаментів нової будівлі, встановлення колон, стін, перекриття, будівництво захисної споруди. Також в планах зробити мережі: водопровід, вентиляцію, електрику, опалення, пожежну сигналізацію.

Крім того, в технічному завданні вказано, що заплановано придбати устаткування, в тому числі меблі. Роботи планують виконати вже до кінця 2023 року.

На торги прийшло лише ТОВ “Промбуд-1”, яке запропонувало виконати роботи за 24 мільйони 116 тисяч гривень.

Варто зазначити, що остаточно угода ще не підписана. Крім того, на сторінці закупівлі в системі “Прозорро” є кілька негативних коментарів, зокрема, що будівництво творчого центру не на часі під час війни.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТДВ «ПРОМБУД-1» зареєстроване у Хмельницькому. Його керівником вказаний Ігор Саламаха, засновниками Анатолій Грицина, Семен Віслобоков, Михайло Кіперман. Кінцевим бенефіціарним власником є Кіперман Михайло Сименович. Останній також є колишнім депутатом Хмельницької міської ради та власником будівельної фірми «Діта».

Нагадаємо, сайт “Є” писав, що у 2020 році керівництво Головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області уклало договір з ТДВ «ПРОМБУД-1» на капітальний ремонт приміщення установи на вулиці Герцена, 10.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую