ye-logo.v1.2

Нові черги можливих погодинних відключень електроенергії розробили в «Хмельницькобленерго»

Суспільство 4279
Наразі, зазначають у товаристві, погодинні відключення не застосовуються, утім нові черги, які застосовуватимуть в разі потреби, вже розробили
Наразі, зазначають у товаристві, погодинні відключення не застосовуються, утім нові черги, які застосовуватимуть в разі потреби, вже розробили. Фото: ілюстративне pixabay.com

Оновлені файли співставлення адрес та черг погодинних відключень вже опублікували на сайті товариства.

Нові черги можливих погодинних відключень електроенергії розробили в «Хмельницькобленерго». Оновлені файли співставлення адрес та черг погодинних відключень вже опублікували на сайті товариства.

Як зазначають в «Хмельницькобленерго», з їх допомогою споживачі можуть визначити, до якої черги відносяться певні оселі, будівлі, офіси. Крім того, дізнатися чергу можна у розділі «Відключення за адресою» – у разі наявності відключення та за допомогою чат-ботів iEnergo.

«Наголошуємо: висвітлення файлів не означає, що відключення гарантовано будуть запроваджені. Безпосереднє застосування погодинних відключень, режими відключень (цілодобово або у певні години) залежать від стану об'єднаної енергосистеми України, погодних умов, рівня споживання електроенергії тощо», - зазначають у товаристві.

І додають, що наразі НЕК «Укренерго» не лімітує дозволену величину потужності для областей. Тобто, наразі погодинні відключення не застосовуються.

«Якщо ж погодинні відключення будуть запроваджуватися – ми оперативно висвітлимо інформацію щодо конкретних годин відключення та порядку відключення черг, оскільки це залежить від розпоряджень НЕК «Укренерго» та дозволених величин навантаження», - пояснюють в «Хмельницькобленерго».

Нові черги можливих погодинних відключень можна переглятути тут.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую