ye-logo.v1.2

На Хмельниччині батьки загиблого воїна придбали за власний кошт спортивний майданчик для школи

Суспільство 3073
Спортивний майданчик складається з шести сучасних тренажерів
Спортивний майданчик складається з шести сучасних тренажерів. Фото: Наталія Попович/ Городок.City

Таким чином вони вшанували пам'ять про сина.

У Городку на території одного з навчальних закладів міста облаштували сучасний спортивний майданчик. Його придбали за власний кошт батьки полеглого захисника Владислава Хаєцького. Про це розповіла сайту «Є» секретарка Городоцької міської ради Олена Гріх.
.
Наразі на майданчику встановили шість тренажерів. Вони розташовані на території ліцею №1, в якому загиблий воїн навчався. За словами Олени Гріх, це була власна ініціатива сім'ї Хаєцьких. Таким чином вони прагнуть передати пам'ять про сина майбутнім поколінням.

«Батьки вирішили в пам'ять про загиблого сина зробити таку благодійну акцію. Наш Герой дуже любив уроки фізичного виховання. Коли він навчався, такого майданчика на території школи ще не було, але він завжди про це мріяв. Батьки вирішили втілити цю мрію в життя і цією акцією вони хочуть залишити згадку про сина у  школі», - каже Олена Гріх.

Коли Владислав навчався в ліцеї, тут не було такого майданчику, але він про нього мріяв. Фото: Наталії Попович / Городок.City

У шкільні роки Владислав відвідував секцію вільної боротьби та вів активний спосіб життя. Після випуску з 9-го класу вступив до Кам'янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Здобув освіту архітектора і працював за спеціальністю у Хмельницькому.

Після російського повномасштабного вторгнення на територію України хлопець разом із батьком пішов захищати країну. 14 серпня 2022 року воїн загинув внаслідок артилерійсько-мінометного обстрілу на Донеччині. Йому був 21 рік.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую