ye-logo.v1.2

«Героїчні професії. Залізні люди»: Укрпошта презентувала марки до Дня залізничника (ФОТО)

Суспільство 852
Випуск марки вирішили приурочити до Дня залізничника, аби віддати належне та подякувати за виконувану роботу
Випуск марки вирішили приурочити до Дня залізничника, аби віддати належне та подякувати за виконувану роботу. Фото: автора

Тираж поштового блоку складає 150 тисяч примірників, а у їх створення покладена реальна історія, яка сталася у травні цього року.

Сьогодні, 1 листопада, на міському залізничному вокзалі у Хмельницькому відбулася церемонія спецпогашення нової поштової марки «Героїчні професії. Залізні люди». Випуск марки вирішили приурочити до Дня залізничника, який в Україні відзначатимуть 4 листопада, аби віддати належне та подякувати тим, хто під обстрілами евакуював мільйони людей, а також доставив мільйони тонн вантажів не тільки цивільним, але й військовим.

Як зазначив під час церемонії спецпогашення марки заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Володимир Білик, дуже символічно, що саме в переддень професійного свята залізничники отримують такий подарунок.

«Цією маркою ми підкреслюємо їх героїзм та незламність, адже наші залізничники одні з перших приймали евакуаційні потяги в перші місяці війни. І весь цей час продовжують працювати цілодобово сім днів на тиждень, щоби забезпечити не тільки маршрути для цивільного населення, але й доставку різноманітного вантажного грузу для Збройних сил України. Тому ми висловлюємо їм слова вдячності і така професія дійсно варта назви «залізної», - зазначив посадовець.

«Також варто розуміти доконаний факт про те, що війну виграє той, хто виграє логістику. Українська логістика дуже тісно пов'язана з залізницею. І я переконаний, що ті десятки тисяч залізничників, які працюють по всій нашій країні, зараз роблять все можливе для того, щоб логістика розвивалася та не підводила наші Збройні сили», - сказав заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок.

Новий поштовий блок складається з двох марок: «Евакуаційний потяг. Херсон» та «Львів. Евакуаційний потяг». А у їх створення покладена реальна історія, яка сталася 3 травня цьогоріч, розповідають в дирекції Укрпошти.
Саме в той день російські військові масовано обстрілювали Херсон, а після обіду поцілили по залізничному вокзалу.
Попри небезпеку та хаос, залізничники не розгубилися, а відчепили охоплений полум'ям вагон, надали медичну допомогу пораненому провіднику та здійснили посадку пасажирів до вцілілих вагонів.А евакуаційний потяг № 109 Херсон–Львів вирушив зі станції Херсон із затримкою на 14 хвилин та вже наступного дня за графіком прибув до Львова.

Тираж поштового блока «Героїчні професії. Залізні люди» складає 150 тисяч примірників. Придбати його можна вже від сьогодні, традиційно, у відділеннях поштового зв'язку, а також на сайті Укрпошти.

Читайте також: Відновлюють святиню та відмовляються від московської церкви: історія громади з Кам'янеччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую