ye-logo.v1.2

На Хмельниччині виявили тендери, які не відповідають обґрунтованим тратам

Суспільство 3647
Перший заступник голови Хмельницької ОВА прозвітував про діяльність робочої групи «Прозорість і Підзвітність»
Перший заступник голови Хмельницької ОВА прозвітував про діяльність робочої групи «Прозорість і Підзвітність». Фото: скриншот з відео Сергія Тюріна

Дев'ять майбутніх та наявних угод було скасовано Держадудитслужбою.

Робоча група «Прозорість і Підзвітність» Хмельницької ОВА проаналізувала понад 35 закупівель та виявила низку тендерів з, ймовірно, неналежними витратами бюджетних коштів. Про це повідомив перший заступник голови Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

За його словами, наразі скасували три оголошені закупівлі очікуваною вартістю 1,8 мільйона гривень - ці аукціони проводили у Хмельницькій та Антонінській громадах. Крім того, розірвали шість договорів, що вже вступили у дію, у Шепетівській, Деражнянській та Славутській громадах. Загальна сума, ймовірно, необґрунтованих витрат складає 2,6 мільйона гривень.

«Вивчаються питання дотримання замовниками законодавства, а також доцільності та обґрунтованості витрачання бюджетних коштів. Через порушення законодавства скасовано закупівлі харчових продуктів, деревообробного та іншого обладнання, а також генераторних установок», - уточнив посадовець.

Він також наголосив, що у межах робочої групи «Прозорість і підзвітність» системна робота буде продовжуватись.

Читайте також: Знайшов чужу банківську картку та здійснив покупки: як покарав суд чоловіка з Хмельницького району

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую